2tt, malovali jsme syntetickou barvou. Nebude mimču nic?

sunshine125
26. pro 2014

Mam dotaz. Jsem asi 2tydny tehotna a před par dny jsem s manželem natirala steny syntetickou barvou. Ted se bojim,jestli miminu něco nebude :( co si myslite?

petula_88
26. pro 2014

@sunshine125 mozna se mimcu zamota hlava🙂 delam si legraci, urcite mu nic nebude. Pekne uzivejte Vanoce, mimi potrebuje, aby byla maminka spokojena a hlavne se zbytecne nestresovala

sunshine125
autor
26. pro 2014

me nic nebylo. Ani hlava nebolela ani netočila. Ale všude vyhrozuji jak je z toho ADHD atd . ☹ Byla to barva do které se dava ředidlo. No snad mas pravdu 🙂

lucieandrlova
26. pro 2014

@sunshine125 Myslím, že na ADHD svádí kde co... Dle mě se ve druhém týdnu spíš jedná o to, zda chemikálie nevypudí embryo z těla...
Spousta maminek neví, že je těhotná a dělá různé kousky... Já jsem pekla na Vánoce do 3 do rána (únava, břicho u horkého...), napařovala se ve vaně, brala léky... Vše dopadlo dobře.
Zbytečně se nestresujte, protože, jestli něco podmiňuje negenetické poruchy dítěte, tak právě stres matky v období těhotenství.
Jak píše @petula_88 užívejte si vánoční svátky...

sunshine125
autor
27. pro 2014

To je super,ja uz vysilovala :D moc dekuji za uklidneni 🙂 Vam vsem také hezke svatky 🙂

sara84
27. pro 2014

Já natirala 2 víkendy okna..od rána do večera, a poprvé jsem to nevěděla, druhý víkend tušila,více jsem se hlídala, ale udělat se to muselo...teď jsem 21.týden a vše zatím díky Bohu ok, doktor mi říkal, že pokud by to mělo na mini vliv,tak by se neudrzelo!

marecek4
27. pro 2014

jojo,přesně jak píšou holky,já nevěděla že jsem těhu a jezdila si na koni i jsem hezky párkrát sletěla,nalívala se tonikem a chytila pořádnýho bacila a snažila se ho likvidovat chinoascorbinem a co se stalo-nic,Terka je zdravá krásná slečna na vdávání 🙂 takže klid a pohodu

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru