Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

5mm plod, srdíčko prý tluče, ale slabě. Máte zkušenost?

paja89
18. čer 2014

ahoj holky, chtěla bych se zeptat dr.mi oznámil, že se mám smířit s nejhorším, že jsem podle něj 7+1,ale něco ve mě mi říká, že je miminko mladší...
nevím,jak to počítal,ale ms jsem měla hodně nepravidelnou co 35-40 dní (ms byla14.4.) a ovulku jsem měla až 7.5.
dr mi řekl, že je mimi malinké a srdíčko na jeho staří slabé, že se mám smířit s nejhorším...za týden na kontrole se uvidí.
co myslíte holky? máte zkušenosti?

ifet
18. čer 2014

Ahoj, ja to mela na zacatku taky tak...posledni MS 20.1....a otehotnela jsem az nekdy 25 DC a kdyz jsem byla na prvni kontrole, rekl mi doktor, ze se jedna o mladsi graviditu a objednal me az za 4 tydny ☹ to bylo ale cekani, tak jsem nevydrzela a naklusala jsem tam za dva tydny a uz bylo slyset srdicko a prcek rostl tak jak mel...neboj, treba si otehotnela taky pozdejc... 🙂

beatax
18. čer 2014

@paja89 vydrz !! urcite to bude dobre, na soudy je jeste brzy .. drzim palecky!

paja89
autor
18. čer 2014

@ifet
@beatax děkuji za povzbuzení, strach je veliký holky

myskaa23
19. čer 2014

ulku jsem mela taky ke konci cyklu( a ms sem meka mit 1%.5 a uz neprisla...boze ja bych si tak prala at jn vse v poradku

kass86
19. čer 2014

@paja89 Vím, že je to těžké, ale zkus počkat a uvidíš. Mně doktor u prvního ultrazvuku řekl, že se mu nezdá, že bych byla těhotenská, že děložní sliznice je příliš nízká. A dnes mám 99 dní do termínu porodu 🙂. Držím palce.

pampalin
19. čer 2014

@myskaa23 Držím pěsti!

paja89
autor
20. čer 2014

@kass86 kéž bys měla pravdu ..děkuji za povzbuzení