6. tt a srdeční akce. Kdy jste poprvé viděly na ultrazvuku?
Dnes v 09:04
Ahoj holky, můžu se vás zeptat, kdy jste viděly na ultrazvuku poprvé tlouct srdíčko? 🙂
Případně jaké máte zkušenosti, kdy je ještě brzy a kdy už by mělo být 100% vidět?
Ahoj holky, můžu se vás zeptat, kdy jste viděly na ultrazvuku poprvé tlouct srdíčko? 🙂
Případně jaké máte zkušenosti, kdy je ještě brzy a kdy už by mělo být 100% vidět?
Proto by se melo objednavat od 8.vejš. Driv je to bud a nebo a pouze stres matky