icon

6. tt a srdeční akce. Kdy jste poprvé viděly na ultrazvuku?

avatar
dianna90
Dnes v 09:04

Ahoj holky, můžu se vás zeptat, kdy jste viděly na ultrazvuku poprvé tlouct srdíčko? 🙂
Případně jaké máte zkušenosti, kdy je ještě brzy a kdy už by mělo být 100% vidět?

avatar
kakba
Dnes v 09:36

Proto by se melo objednavat od 8.vejš. Driv je to bud a nebo a pouze stres matky

avatar
dianna90
autor
Dnes v 10:05
@kakba

Proto by se melo objednavat od 8.vejš. Driv je to bud a nebo a pouze stres matky

@kakba mám 2 utz, jeden v 6+1 ( na klinice asistované reprodukce) a druhý o 14 dní později ke svému gynekologovi. Proto se ptám, zda již něco může být vidět na té první. 🙂

avatar
klchudik
Dnes v 10:52

@dianna90 já byla v 7 týdnu na klinice a srdíčko nebylo, bylo až o týden později 😊

avatar
dianna90
autor
Dnes ve 12:20
@klchudik

@dianna90 já byla v 7 týdnu na klinice a srdíčko nebylo, bylo až o týden později 😊

@klchudik děkuji za odpověď 😇🙂😍