6+0 srdíčko. Mám se stresovat nebo je to v pohodě?

callipsa
6. říj 2022

Holky vyzna se v tom někdo ? Já tedy ne 😁 poslední Ms jsem měla 19.srpna , cykly jsem měla delší cca 35 ,31 dní ovulace byla kolem toho 19 dne .. první pozitivní test jsem měla 18.zari večer .. na první kontrole jsem byla teď v úterý . Těhotenství potvrzeno , srdíčko ještě nebylo vidět ..podle ultrazvuku jsem byla v úterý 6+0. Plus minus deset dní jestli jsem to správně pochopila 😃 mám se stresovat nebo je to vpohode.. Doktror se mě ptal ,jak mám dlouhé cykly a říkal ,že to tedy odpovídá .jen mě trošku znervózňuje to srdíčko. Na další ultrazvuk jdu 25.10

martulka88
6. říj 2022

@callipsa Srdíčko může být vidět klidně až 8tt... Buď v klidu.

europa00
6. říj 2022

@callipsa ahoj ja byla 6+5 tusim a už tam bylo i miminko se srdickem ale u mě se přesně vědělo staří. Ty můžeš mít později ovulsci proto tam ještě není moc vidět. Ano někdo čeká by srdce až do 8 týdne… teď he to stále buď a nebo. Držím palce

callipsa
autor
7. říj 2022

@europa00 něco málo tam vidět bylo v bublině 😁 ale srdíčko ještě ne.ano ovulaci jsem mívala kolem toho 19 dne,takže je to možné

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru