Od kdy se objevuje srdíčko na UTZ?

sukynecka01
15. čer 2015

Holky jen se chci zeptat ve zkratce 29.4 poslední ms první den 30.5 test vyšel slabší čárka po té stoupala u doktora na utz nešlo vidět nic 1.6-2.6 ted nevím přesně , tak bral krev z krve vyšlo , že jsem v tom . Kvůli tomu , že jsem měnila doktora kvůli trv.pobytu tak jsem šla ve čtvrtek 4.6 znova , tam už něco vidět šlo po té jsem šla další středu s tím , že jsem trošku zašpinila ale to fakt kapka po té nic , Dal mi léky a dobré dnes jsem byla zase a říkal, že mě pošle do nemocnice na hcg a vyšetření , že ještě nevidí srdíčko . Tam mi brali krev a ve středu jdu zase vím , že tady nic nevyřeším bohužel , ale od kdy se , tak objevuje srdíčko ??
Podle ms sem 6+5 v nemocnici říkal , že 5 TT 😖

lenysek1988
15. čer 2015

Já byla v 6tt a už byla vidět srdeční činnost,ale nebyla jsem si jistá zda to říkala... to mi potom v 8tt potvrdili na ambulanci, tam jsem byla skrz špinění. Myslím že do 9tt to musí být vidět. 😉

luciebx
15. čer 2015

no podle me si sla k dr docela brzy. 3 dny po zjisteni toho ze si tehu fakt na utz videt nebude nic.. a srdicko nekomu trva klidne az v 8 tt... takze nestresuj a nech tomu nejaky cas... ono taky zalezi kdy presne probehla ovu..

sukynecka01
autor
15. čer 2015

To jo no během 14 dnů sem byla u gynekologa 3 krát dnes no po třetí a rovnou mě poslal na testy že sem bez srdeční akce doufám že počkají aspon 2 týdny co a jak. Ale asi ne on říkal , že mi řekne z krve co a jak takže asi čekat nebudou ve středu vezmou krev porovnají s dneškem a říkal , že pak budeme vědět co se děje

clifulka
15. čer 2015

my měli srdíčko v 6+0

sukynecka01
autor
15. čer 2015

@clifulka no někdo má dřív někdo později , jak čtu někdo kolem 8 tt no já to už nezjistím zjistí to oni podle hcg

ronyx
15. čer 2015

To je fakt hodně individuální, fakt nestresuj.Já u prvního těhu měla srdíčko vidět až v 8 tt.Teď u druhého těhu už v 5+6 tt .Ještě máš čas,držím pěstičky aby se brzy ukázalo a krásně bilo 😉

sukynecka01
autor
15. čer 2015

No spis ceksme na hcg na stredu dalsi a pak uviidme ale urcite cchi pockat min tyden nebudu hned jednat tyden proste pockam az se deje co se deje

ronyx
15. čer 2015

@sukynecka01 Koukám,že jsi taky z F-M 🙂 K jakému doktorovi chodíš?

sukynecka01
autor
16. čer 2015

@ronyx ahoj nene uz ne uz sem z karvine chodila sem k janysovi ale uz dva tydny v karvine 🙂

januliina
27. čer 2015

@sukynecka01 ahoj, pri prvnim tehu zjistili,ze plod nevyvyji. Musela jsem na kyretaz. Tam me poslali az v 8tt,kdy nebyla srdecni akce. U tebe muze jit o pozdni ovulaci,takze pludek je mladsi nez by mel byt podle ms. Tomu by i ofpovidalo,ze na 1.utz nebylo vubec nic. To spineni mohlo byt teprve uhnizdeni vajicka. Tak jsem to ted mela ja. U prvniho syna bilo srdicko cca v 7tt a ted v 6+6. Drzim pesti ,at je vse ok a nestresuj se. Kdyby nahodpu precejen doslo k potratu,telo je tak krasne nachystane,ze otehotnis na 1.pokus. Ale bude to dobre,neboj.

sukynecka01
autor
28. čer 2015

@januliina no měla sem ZT 23.6 revize -:/ ale byl gest váček bez plodku jen váček rostl hcg stoupalo hodně pomalu po 1500 co 48 hodin takže to bylo jasné ze dne na den krvácení a klesalo hcg 🤐 ale mám cystu na pravo i žluté tělísko zkolabované 🙄 2 dny po revizi sem měla z 5300 na 930

januliina
28. čer 2015

@sukynecka01 jejda,tak to me mrzi. Je to smutne,ale zivot jde dal. Me potkalo to same. ZT a revize. Priznaky zadne. Zarodek rostl,ale nezil. Cistu jsem mela pri predoperacnim vysetreni take v pravem vajecniku. Nijak to neresili. Rekli,,ze po 2.mm muzeme opet otehotnet a take se tak stalo. Pote uz vse v poradku. V mem okoli se to stalo spouste maminek. Hcg mi pri tom ani nikdo nemeril...

sukynecka01
autor
28. čer 2015

@januliina jo ja taky pravy vajecbik ale dnes ze me padaly kusy tmave uvidime co tp bylooo 5dni po rev

januliina
28. čer 2015

@sukynecka01 jako velike kusy?ja krvacela ..malo...asi snad 14 dni a v tom obcas male kousky. Byly to zbytky asi placenty,kterou neseskrabli uplne celou..pro setrnost. Na 1.utz byla videt ,na 2. uz ne a pak preslo i to spineni.

sukynecka01
autor
30. čer 2015

@januliina no já byla 2 dny po revizi na kontrole a dělohy byla čista ale cysta a žlute telisko zkolabované bylo tak možná to ne malinké kousky

jennas
10. říj 2015

Ahoj holky, myslite, ze kdyz jdu k doktorce poprve cca v 7tt ze uz bude videt srdicko a dostanu ultraz.fotecku??chtela bych ji vyuzit na darek pro manzela...;)

palomitacheca
10. říj 2015

@jennas u 2.syna jsem podle doktora byla asi 6+1tt., srdicko uz blikalo a fotku mam takovou https://www.modrykonik.cz/blog/palomitacheca/al... 🙂

jennas
10. říj 2015

@palomitacheca krasna fotecka...;) tak doufam ze taky dostanu..;) jen me trosku desi ze jdu poprve k doktorce az v tom cca 7tt...ted budu dva tydny v nervech jestli je vse v poradku...mohla me vzit driv a alespon tehotenstvi potvrdit a vyloucit mimodelozni...

palomitacheca
10. říj 2015

@jennas na tohle vubec nemysli 🙂 ja byla vzdycky na 1.kontrole az takhle pozdeji a byla jsem rada, kdyz jsem rovnou videla i srdicko. Kdybys tam sla driv a nebylo by nic videt, tak bys taky byla nervozni, jestli je vsechno v poradku... snaz se byt co nejvic v klidu a tes se na 1. UTZ 🙂
Jo a kdyztak si nezapomen o fotku rict. U dcery jsem byla v 7+1tt. a na fotku jsem si vubec nevzpomnela, pak mi to bylo lito. Nastesti si ji doktor ulozil do zpravy z vysetreni a asi pul roku po porodu mi ji dodatecne vytiskl 🙂

jennas
10. říj 2015

@palomitacheca dekuju moc za povzbuzeni...;) jsem tehotna poprve a stasne jsme si to s manzelem prali...a cim ma asi clovek mimco dyl(me uz bude 29) tim se vic boji...🙂jinak mam zacatek moc hezkej, hormonama mi zacal opet rust moudrak tak jsem byla dvakrat rezat dasen a jeste k tomu asi mocak, boli me to pri curani..proste zuzo...tak lezim a doufam ze bude lip ..🙂

palomitacheca
10. říj 2015

@jennas ja mela z hlediska nervu nejklidnejsi 1.tehotenstvi. Dozvedela jsem se o nem az v 16.tydnu, do te doby me ani nenapadlo, ze bych mohla byt tehotna 😀 a na 1.UTZ mi syn zamaval na pozdrav 😀
U 2. a u 3.tehotenstvi uz to bylo horsi. Mela jsem toho dost nacteno, k tomu spousta pribehu treba i tady z konika, navic jsem kazdy zaboleni porovnavala s predchozim tehotenstvim... nejlepsi nic moc nevedet a neresit 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru