7.tt, bolesti, nevolnosti. Co by pomohlo?

reccal
24. srp 2019

Ahoj holky, jsem podruhé těhotná a tyhle stavy moc neznám... U prvního prcka jsem to nevěděla 2 měsíce a všechno ok, bylo mi zle pár dní, teď je mi špatně už dva týdny i do zvracení a neustále mě poboliva břicho. Má někdo nějaký tip, co pomůže? Zázvorovy lízátka mi sežere dcerka🙈.

anonym88
24. srp 2019

@reccal Co třeba cola? Já tohle taky neznám tak moc neporadím. Asi je potřeba vyzkoušet toho víc po čem ti bude líp 🙂

reccal
autor
24. srp 2019

@anonym88 Jojo, colu obcaxls pijí, ale co kofein a mimino? A taky mám teď dost problemy se spánkem... 🙄

zelenaesmolda
24. srp 2019

@reccal
colu muzes,nemela bys vypit vic jak 210mg kofeinu za den.
me pomahalo cichat k citronu

agneska7
24. srp 2019

Musíš sama přijít na to co ti sedí jednu dobu jsem mohla jen rohlík a obyč čaj . Pak zas něco jiného . Je to náročný no . Ale neboj brzy to přejde 😉

veronika8808
24. srp 2019

Při prvním tehu před 12 lety mi nebylo vůbec nic.Spatne mi nebylo,fungovala jsem úplně normálně jako vždycky,celé tehu nosila své oblečení. Prostě kdyby mi jen nerostlo bříško tak bych ani nedevela že jsem těhotná 😀 Nyní jsem těhotná po 12 letech a už od začátku hrůza.. 😀 Sice jsem nezvracela ale nevolnosti úplně šílený,motani hlavy, neskutecna únava atd.Ze začátku jsem taky nemohla pořádně jíst.Jedine,co mi sedlo tak jsem ke snídani jedla buď presnidavku s rohlíkem nebo kinder mlecny rez.Normalni oběd jsem buď vynechala nebo si dala jen polévku protože po normálním jídle mi bylo zle.Pomahali mi zazvorovy lizatka a chlazena cola.Vydrz,přejde to 😊

reccal
autor
24. srp 2019

Holky, díky, já hodím párkrát do mesice přes noc zpívat, a u prvního mimca jsem mohla v pohodě až do 8.mesice...ted mám nervy. Díky za tipy.😎

veronika8808
24. srp 2019

@reccal já teď kvůli tehu odešla z kapely 😀 Naposledy jsem byla na začátku července a to už jsem se bála protože se mi furt motá hlava a už jsem se i bala aby ten rachot mimcu nějak neublizil

reccal
autor
24. srp 2019

@veronika8808 Tak v prvním tehu právě nebyl problém a dcerka je naštěstí hudební 🙈👍

veronika8808
24. srp 2019

@reccal já se právě bala protože jsme hráli melodic metal a rachot neskutečný 😀

reccal
autor
25. srp 2019

@veronika8808 Tak my jsme komerce, metalu máme minimálně. 😆

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru