Barva moči - světle žlutá. Znamená to něco?

radkameliskova
24. srp 2019

Ahoj, prosímy máte zkušenost? Jsem 10 tt a dnes jsem spozorovala ze mam velmi světlou žlutou moč. Můj Gynekrolog má dovolenou na kontrolu jdu AZ za týden. Nechci plasit cítím se vyborne a jet na pohotovost se bojím z důvodu velmi mladých doktorů mladší jak Já a pristupu. Kdybych se cítila blbe tak jedu ale cítím se ok. Jen barva moci se změnila. Děkuji za odpovědi.

jarmarca
Autor odpověď smazal
Zobraz
zelenaesmolda
24. srp 2019

@radkameliskova
jakoze mlady doktor nepozna jestli jsou v moci bilkoviny nebo bakterie naznacujici zanet? :D

lnk84
24. srp 2019

@radkameliskova Svetla moč bývá při dobre hydrataci.. změna barvy může být take z nějakých vitamínů nebo nějakého jídla..

balogis
24. srp 2019

Dokud moč nesvětélkuje,nemá jinou barvu než jakoukoliv žlutou či oranžovou nebo průhlednou,a močení neboli,tak bych to nezkoumala a močila vesele dál 😉

odula
24. srp 2019

@radkameliskova jíš tehotensky vitamíny? Mivaji dost becek a ty někdy zabarvi moc do svetlezluta

radkameliskova
autor
25. srp 2019

Díky za tipy, vitamíny jím a google jsem prolezla. Dnes už je to ok. Včera jsem pila colu tak možná z toho. Nic mě nebolí a cítím se výborně, tak to možná bylo tou colou. Jinak piju hodně vody s citronem nebo čaj po ránu.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru