Bez příznaků těhotenství. Je vše v pořádku?

30. kvě 2023

Jsem tehotna a nic mi není. Nic me neboli, prsa, bricho, hlava, nic. Zacinam 7tt ,u doktora jsem jeste nebyla testy pozitivni s dalnicema. Muze byt vse v poradku i kdyz mi proste nic neni? Tyden zpet se mi motala hlava, sem tam me pichlo v brise ale ted ani to ne.

klokanka31
30. kvě 2023

Jasně že jo, mě nic nebylo celé těhotenství 😊

verisek001
30. kvě 2023

Mně těhotenské příznaky zmizely v 5+3 tt. A to jsem teda měla jen bolest v prsou. A vše ok 🙂

gats
30. kvě 2023

Já jsem do nějakého 8. týdne nepociťovala nic, pak přišla únava, bolest prsou, emoce jak na horský dráze 😅 všechno bylo a je v pořádku, nic se neboj 🙂

lucyruckova
30. kvě 2023

Do 4. měsíce jsem nevěděla, že jsem těhotná ;) teď začínám 7. měsíc a vše je v pořádku

autor
30. kvě 2023

Jee dekuju za pozitivni komentare. Vubec si nepripoustim ze by to mohlo dopadnout dobre,kdyz se cejtim normalne netehotne.

laxesis
30. kvě 2023

Je to v pohodě, u prvního jsem začala zvracet 10x denně až na konci 1trim., prozvracela jsem se až k porodu :D Teď u druhého mi taky začalo bývat zle až trochu později🙂 A jsou samozřejmě i ty šťastné, kterým prostě celé těhotenství nic není a fakt si to můžou krásně užít🙂

ivivi
30. kvě 2023

Ty vogo, co ja bych za to dala!!! Bud rada. Mne se hned na zacatku zvetsily prsa a taky pekne bolely. A to jeste pred terminem MS. Hned pak se pridaly nevolnosti. Za cele tehotenstvi jsem zvracela asi 3krat. Ale zle mi bylo az do nejakeho 17tt, pak to prestalo ale rado se to vracelo. Nejlip mi bylo rano, behem dopoledne se to postupne zhorsovalo. Coz byla chutovka pritom jeste ucit. Obcas jsem musela na zachod nebo chodbu vyjit v hodine a vydychavat. Nejhorsi to bylo navecer a v noci. K tomu unava. Tu mam celou dobu az doted. No obcas se divim, ze jsem to prezila a pracovala, az co to slo. Na materskou jsem odchazela 6tydnu pred terminem. Ted jsem 39tt a cekame maleho uz kazdym dnem.

lencaa11
30. kvě 2023

To je úplně normální spíš si to užívej te 👍☘️☘️

maja12maja
17. dub 2024

@verisek001 ahoj, dopadlo vše dobré? Začínám teď 7.tyden a prsa mě za jeden den skoro přešla, jinak mi taky nic není.

verisek001
17. dub 2024

@maja12maja Ano, vše v pořádku.

adelisss
18. dub 2024

V prvním těhotenství jsem taky měla minimální příznaky. V začátcích možná trochu citlivé prsa. A vše bylo v pořádku.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru