Bolest břicha v 9. týdnu - jakoby namožené svaly

pavluska28
19. pro 2018

Budoucí maminky,chtěla jsem se zeptat jsem v 9tt a začalo mě bolet břicho jako kdybych dělala celý den lehsedy,je to normální?
Děkuji za odpověď.

miba10
19. pro 2018

@pavluska28 ano. Všechno se napina a natahuje, aby mimi mělo prostor.

pavluska28
autor
19. pro 2018

@miba10 Moc děkuji za uklidnění🙂

miba10
20. pro 2018

@pavluska28 není zač, já to mám i teď v 5 měsíci. A to čekáme druhé 😂

pavluska28
autor
25. pro 2018

Pro mě je to právě vše nové a pořád se ptát doktora to se mi nechce🙂,aby si nemyslel,že se nějak moc sleduji .-)

miba10
26. pro 2018

@pavluska28 mě se teď prcek usalasil na mocaku, tak taky trpím 🤦 už je to cca 5 den. V pátek jedu na kontrolu, tak uvidíme

pavluska28
autor
27. pro 2018

Tak Vám budu držet palce já jdu na kontrolu 10.1.:-(a 11.1. na genetiku tak jsem taky nervozní zda bude vše v pořádku.Je toho na člověka prostě někdy moc☹

miba10
27. pro 2018

@pavluska28 děkujeme. My máme zítra velký utz, tak bychom se měli dozvědět co to bude až to bude 😂 také držíme palce

pavluska28
autor
27. pro 2018

to my jsme se nakonec rozhodli,že si to říct nenecháme🙂

miba10
28. pro 2018

@pavluska28 no u nás je nejvíce zvědavý táta a rodina 😂

pavluska28
autor
28. pro 2018

No právě u nás jsou taky hrozně zvědaví,proto si pěkně počkají🙂

miba10
29. pro 2018

@pavluska28 tak my už to máme za sebou a já měla zase pravdu 😂 ale radost je veliká

pavluska28
autor
29. pro 2018

tak to moc gratuluji🙂 určitě všichni jsou moc rádi hlavně ať je mimčo zdravé o nic víc vůbec nejde🙂to já Vám dám vědět až 11.1.:-)

pavluska28
autor
15. led 2019

Dobrý den,tak jsem se po stol letech dostala k internetu🙂Mimčo na genetice v pořádku tak už jsem klidnější🙂měla bych ještě dotaz jak dlouho před porodem musím s manželem na matriku?Nevíte náhodou?

miba10
15. led 2019

@pavluska28 tak to jsou skvělé zprávy 😊 jen pro upřesnění.... Proč byste museli s manželem na matriku? 🤔

pavluska28
autor
15. led 2019

Já jsem četla kvůli jménům.Ono je to všude napsané jinak a já jsem z toho jelen🙂

miba10
15. led 2019

@pavluska28 to bych si zjistila v porodnici. My s přítelem museli na matriku kuli přiznání otcovství a že malá se bude jmenovat příjmením po příteli. Teď to budeme ještě absolvovat jednou než se narodí malý 😁 ale když jsem se jich ptala, jestli máme uvádět jméno samotné, tak řekli, že ne, že jim je to jedno. Zkusila bych si třeba na tu matriku nejdřív zavolat jestli to vyžadují. Abych tam nešla zbytečně

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru