Bolest hlavy ve 13tt, setkáváte se s tím?

andy15
31. kvě 2015

Ahoj holky, 🙂
Chtěla bych se zeptat, je to nejspíš blbá otázka, ale jde o zeptání. 🙂
Hodně se mi stává, že mě pobolívá hlava, ale stylem, že mě v ní úplně bodá. Obzvlášť,když si takhle přes den " dám šlofíka" a pak to začne. Jsem ve 13. týdnu, takže to není ještě nějak moc, ale hnus to teda jo. Nesetkáváte se s tím některá ?? A co na to? klasika jim, piju, tlak tedy nízký mám, takže si každé ráno dávám kafe, ale nevím. Asi to nic nebude, ale nevím. 🙂
Díky

naomi6
31. kvě 2015

@andy15 Ahoj, jen tě chci uklidnit. Časem to přejde. Já trpěla na bolesti hlavy v druhém těhoteství strašně moc. Měla jsem nízký tlak, párkrát jsem i omdlela. Bez kafe ani ránu. Gynekolog říkal, že si můžu vzít paralen, klidně i 2 najednou, pokud bolest bude hodně velká. Přiznám se, že jsem si jednou vzala i ibalgin 400, protože se to nedalo vydržet, sice se prý nemá brát, ale jednou to snad nevadí. Syn je naprosto zdravý. Držím palce, aby to brzo přešlo. U mě to trvalo asi první 4 měsíce, pak to přešlo. Hodně štěstí 😉

andy15
autor
31. kvě 2015

Moc děkuju! 🙂 No je to spíš hodně nepříjemný. Mě na pohotovosti, pač jsem taky omdlela, takže jsem byla na kapačkách, doporučili dokonce i lógrový kafe, jenže to mi zase nechutná. Takže klasika rozpustný bez cukru a mlíka. 😔 A teda musím říct, že na kontrolách na gyndě, stále nízký. Ale ta hlava to je hnus no. Mě to začalo až teď no, ve 3. měsíci cca. To vždycky pocítím píchání v hlavě a najednou i " zátěž" břicha. 😖 Tak uvidíme. 🙂
Každopádně ti moc děkuju! 🙂

naomi6
1. čer 2015

@andy15 Není zač. Tak snad to bude brzo dobré. Já zase piju jen lógrový kafe, nechutná mi rozpustné, maximálně s mlékem a cukrem, ale turka můžu právě bez cukru i bez mlíka.... 😉 Drž se a hodně sil!

andy15
autor
1. čer 2015

Tak to máš přímo naopak. 🙂 😀 Děkuju ti!! 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru