Bolest kyčlí v 1. trimestru, máte zkušenost?

aneztuzka
28. únor 2015

Ahoj děvčata, tak se nám zase zadařilo. Doufáme moc, že to tentokrát vyjde. (19.12. jsem spontánně potratila v 9tt). Poslední ms (a vlastně jediné mezi tím) jsem měla 24.1.,takže bych měla být asi v 5tt?🙂 Každopádně mám dotaz, je mi dobře, ale hrozně mě bolí kyčle. Nohy mám jak z olova, ale ty kyčle mě úplně budí. Máte s tím některá zkušenost?

danka4
28. únor 2015

Ahoj, většinou je to způsobeno blokaci SI skloubení...doporučuji najít cviky na odblokování SI skloubení, nebo zajít na ortopedii. Ale rehabilitace nejspíš stejně nebude, jelikož,jak mi řekla moje ortopedka, fyzioterapeuti se většinou těhulek "bojí".

aneztuzka
autor
28. únor 2015

@danka4 to je určitě ono! Díky. Předevčírem jsem si skřípla záda, ono to s tím souvisí. Já nějaké ty cviky zkusím sama..

sannnya
28. únor 2015

@danka4 no je pravda, že mě trvalo dva měsíce přesvědčit ortopedku, aby mě poslala na rehábka, mezitím, když mě napravovala, tak mi špatně opřela koleno do břicha a měla jsem prý pohmožděnou břišní stěnu, vyšilovala jsem jako blázen, že malou necítím kopat.....každopádně dostala jsem maternu a rehábka, ty mě čekají až příští týden......

aneztuzka
autor
28. únor 2015

@sannnya ještkovi voči, to raději budu trpět🙂 Našla jsem nějaká videa na to a snad to pomůže..

sannnya
28. únor 2015

@aneztuzka taky jsem nejdřív cvičila podle videí na youtube😀 časek se to prostě ale zaseklo od shora až dolů, každopádně já si myslím, že to je hodně tím, jak to tělo pracuje ze začátku těhotenství, teď ta páteř sice zlobí, ale ne tolik jako na začátku

aneztuzka
autor
2. bře 2015

Mě se to od včera nějak začalo zlepšovat. Tak snad to bude ok. Procvičovat a protahovat se můžu normálně během těhu? Nebo jsou nějaké zakázané cviky?🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru