Bolest prsou je v 10. týdnu těhotenství minimální

katchenkaaa
28. lis 2013

Dobrý den,chtěla jsem se zeptat.dneska jsem začala 10 týden a bolest prsou je minimální.V pondělí jsem byla na kontrole a doktorka mi řekla,že je to možné,že jsem si na tu bolest už zvykla.Mimčo je v pořádku,měří 2,66 cm,srdíčko bije.Tak se chci zeptat,zda některá z vás měla stejný problém,že prsa přestávala bolet??
Snad mě uklidníte,jsem doma na neschopence a tím pádem přemýšlím nad takovýma věcma.

dadushe
28. lis 2013

od cca 11-12. týdne mě prsa už nebolí vůbec. Tělo si prý na hormony zvykne, každý to má jinak, buď ráda, že máš pokoj🙂

hanule123
28. lis 2013

Dobrý den. Nemáte se vůbec čeho bát. Mě prsa hodně bolela na začátku těhotenství (musela jsem nosit podprsenku i na spaní, aby se co nejméně hýbala) a vlastně ani nevím, kdy přestala 😀 Měla jsem silné nevolnosti, takže jsem neměla čas se na to zaměřovat. Kolem tak 17tt mě začala zase bolet, ale to jen tak na týden a dost. Tenkrát mi mamka řekla, že je to normální, protože v tu dobu jsem (kdybych nebyla těhotná) měla mít menstruaci. Babská rada, ale mě to uklidnilo a bylo to dobrý 🙂 Teď jsem ve 28tt a už druhým týdnem se začínají prsa připravovat na mlíčko. Sice nebolí, ale jsou citlivá a bradavky nejvíce...Takže buďte v klidu, všechno je jak má 🙂 Hodně zdraví vám i miminku. Hanka 🙂

klouzek
28. lis 2013

Mě začaly prsa bolet až cca v 6 měsíci

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru