Bolest v podbříšku. Je to normální a hlavně na jedné straně?

maky977
11. pro 2020

Ahoj holky,dle testů jsem těhu,na gyndu se budu objednávat v pondělí,ale chtěla jsem se zeptat,jestli je normální bolest v podbrisku a hlavně na jedné straně,jakoby na právem vaječníku. Je to normální,nebo mám plašit?😱😱😱
Děkuji za rady a názory ❤️

emillyhk
11. pro 2020

Myslím, že je to normální, taky mě ze začátku těhu pobolíval vaječník... Při ultrazvuku mi doktorka kontrolovala právě i vaječníky, aby se vyloučilo mimoděložní. A říkala, že právě z vajíčka z toho vaječníku je mimčo 😉

maky977
autor
11. pro 2020

@emillyhk Jo takhle,no trosku jsem plasila,pravě kvůli tomu mimoděložnímu,ale to snad ne,četla jsem ze tlaky a bolest podbrisku a vaječníku jsou normální,jen jsem se chtěla ujistit ještě tady u vás a v pondělí se hned zeptám doktorky,jak s ni budu mluvit🙂 děkuji za zkušenost ❤️❤️

emillyhk
11. pro 2020

@maky977 Chápu, taky jsem se právě kvůli "bolesti" vaječníku bála mimoděložního, ale doktorka mi to moc hezky vysvětlila a uklidnila mě 😊 Určitě bude vše v pořádku i u tebe 👍

bomo1
11. pro 2020

@maky977 Ahoj, já jsem taky čerstvě těhotná a podbřišek mě pobolívá skoro furt, někdy jak říkáš na straně k vaječníku, někdy celý a i bedra. Všude píšou že je to normální, tak doufám 😃 K dr. jdu až ve středu, tak snad bude vše v pořádku 🙂

maky977
autor
12. pro 2020

@emillyhk a jak ti to vysvětlila,jestli se muzu zeptat😱 takže ani slepak to byt nemůže Jo? Boli mě pravý podbrisek,dneska už ne tolik teda🙈 je to moje druhé těhu ,první nedopadlo,ale nebolelo mě u nej skoro furt bříško,tak snad bude vse ok🙈🙈🙈

maky977
autor
12. pro 2020

@bomo1 dobre,alespoň nejsem sama😂 dneska už to trochu polevilo,ale furt to malinko cítím,tak snad bude vše ok 🙈 držím pěsti,ať ti to vyjde❤️

emillyhk
12. pro 2020

@maky977 Hm, úplně už si to nepamatuju, ale říkala něco o tom, že jak tam ten folikul prasknul, aby uvolnil vajíčko, které potom už asi oplodněné prochází tím vejcovodem a zároveň už "roste", k tomu hormony... Že je normální, že to pobolívá... Promiň, od ní to dávalo větší smysl 😂
Jinak kromě vaječníku mě docela dlouho pobolíval i celý podbřišek jako před menstruací a k tomu záda, v podstatě celé, nejen v kříži... Den potom, co mě přestalo všechno bolet, přišly nevolnosti 🙈
Držím palce ❤️

bomo1
12. pro 2020

@maky977 Děkuju já tobě také🥰

maky977
autor
12. pro 2020

@emillyhk děkuji moc,už to polevilo,cítím to jen trosku☺️ Tak snad budu v pořádku i to malé☺️ Děkuji moc za podporu❤️❤️

pikachuu
12. pro 2020

@maky977 jsem v 8.tt a podbřišek mě pobolívá doteď, hlavně večer po náročném dni. Ber to tak, že děloha už se připravuje a zvětšuje, bolí i ty vazy a úpony k ní. Takže je to normální👍🏽Alespoň mi to často připomíná, že se nesmím přepínat a měla bych na sebe dávat víc pozor, víc relaxovat😉

maky977
autor
13. pro 2020

@pikachuu děkuji❤️❤️ Mě začalo bolet v pátek večer po procházce s přítelem,šli jsme asi 3km😕 ale den ode dne je to lepší ☺️ A děkuji za uklidnění ❤️❤️

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru