Bolesti podbřišku. Je to normální?

8. říj 2023

Ahoj, jsem dnes 5+5 a chvíli si stěžuju, že nemám příznaky a pak bum, bolí mě podbřišek, ze mě bolí se ohnout, dřepnout.. pocit jak namožený + píchání... je to normální, asi jo, ne?

luciejonsztova
8. říj 2023

To je takový ošemetný, nesmí to být bolesti, který by se nedaly vydržet a musí přestat. Nesmí to přetrvávat, nebo doprovázet třeba krvácení, jinak je to normální. Já zas nevydržela dlouho stát, vždycky jsem si musela sednout. ☺️

lencaa11
8. říj 2023

Pokud jsou to bolesti které jsou snesitelné tak je to k TT pokud to jsou bolesti které se nedají vydržet hned k lékaři

autor
8. říj 2023

Není to nic, kvůli čemu bych si musela lehnout a nedalo se to vydržet, spis je to otravny , pocit nafouknutyho bricha a pobolivani

konidana
8. říj 2023

No rozhodne se u gynekologa ujisti ze je vse v poradku a zda to je fakt k tehotenstvi. Jestli bolesti nesouvisi s vyprazdnovanim nebo vetry, tak by to melo byt ok. Pokud vysledujes souvislost s jidlem, vyprazdnovanim nebo vetry urcite resit dal

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru