Bolesti v kříži v těhotenství - jakoby při menstruaci

moxha
20. čer 2018

Ahoj ženy,
Ráda bych Vás poprosila o zkušenosti a názory...
Jsem cca 5 týden těhotenství a trápí mě nepříjemné křížové bolesti menstruačního typu.Já na ně trpím jak při klasické menstruaci,měla jsem je u porodu í v těhotenství první dcery.Jenže je to tak dávno,že už si nepamatuji jak dlouho trvaly. Má některá zkušenosti? Už jsem dvakrát potratila a i tehdy bolesti byly.K lékaři nemá cenu chodit,protože na UZ stejně nic neuvidí a Utrogestan už beru. Děkuji

preiba
20. čer 2018

@moxha menší křížové bolesti jsou normální, mela jsem je v prvním a mám i nyní v druhém těhotenství,ale velké mohou být i příčinou něčeho špatného...ale taky nemusí...( Jen vím ,že to píší jako jeden z varovných signálů,který ale nemusí nutně znamenat zlo, hlavně každá žena jsme jiná...)
Myslím tak,že Ti nikdo neporadí...

preiba
20. čer 2018

@moxha a já předevčírem dobrala poslední Utrogestan a je mi lépe. Dělal mi špatně, byla jsem ještě více unavená než normálně a tělo už ji nechtělo ani brát,teklo mi to snad i ušima...dokonce jsem měla tlak v břiše,ale nevim, zda to může pusobit i třeba na ta záda. 🤔

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru