• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Bolesti v podbřišku v 5. tt. Je to normální?

27. března 2017 
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od původního tématu".
27. srp 2015 ve 22:01 • lusila001
Ahoj můžu se zeptat jak se počítají týdny když jsem nebyla na KET ale na IUI??
18. bře 2016 v 11:42  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte dámy! Potrebuji od Vas poradit.. jsem v 5tt, k doktorovi jdu az za 3 tydny. Dnes me silne boli v podbrisku, podobne jako u menstruace, a lehce krvacim, ale pouze pokud jdu na zachod a "uvolnim se".. samovolne ne... Je to moje prvni tehotenstvi, takze vsechny tyto pocity jsou pro me nove... Mam pockat do dalsiho dne, pokud to neustoupi a jit k doktorovi? Pripadne, poradite nejakou prevenci jiz ted?? Mela nektera z Vas podobne potize?? Dekuji za Vase prispevky!
3. lis 2016 ve 14:35  •  čeká miminko, termín má v říjnu 2017 (27. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vcerca Ahoj, ja jsem taly v patym, a bolesti v podbrisku se dostavily az dneska. To si myslim, ze je normalni. Ale s tim krvacenim nevim, zasla bych k doktorovi driv.
3. lis 2016 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucijejeje dekuji! Nakonec jsem tam volala a jdu hnedle rano... tak dam vedet..
3. lis 2016 ve 21:23  •  čeká miminko, termín má v říjnu 2017 (27. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vcerca Ahoj tak jak si dopadla? Doufam ze vse bylo v poradku. Ja jdu az tenhle tyden ve ctvrtek, ale popravde se bojim, kazdy den si delam test a porad se presvedcuju ze bude vsechno v pořádku.
6. lis 2016 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucijejeje Ahojky! Tak ja bohuzel uz nic... :(( falesne pozitivni test a samovolny "potrat" v ranem zacatku.. mela jsem cca pred dvema tydny nejakou virozu a dva dny jsem lezela doma. Podle doktora jsou viry strasni previti a dokazi vsechno.. takze pro jistotu mi vzali v patek krev, zitra jdu pro jistotu zase a po menstruaci se mam jit ukazat.... takze za tyden opet zaciname s muzem nanovo. Melo to tak proste byt. Kazdopadne doktor me pochvalil, ze jsem prisla! Drzim pesti, at vsechno dobre dopadne. Ja se uz konecne dneska citim dobre. :slight_smile:
6. lis 2016 ve 22:39  •  čeká miminko, termín má v říjnu 2017 (27. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vcerca to me moc mrzi, ale verim ze priste to dopdne, drzim pesti
6. lis 2016 ve 22:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky:slight_smile: chci se zeptat, mate nektera zkusenost se spinenim v prvnich tydnech? Byla jsem v utery u doktora a ten jeste nic nevidel. Od posledni menstruace jsem uz 35dni, na dalsi kontrolu jdu zase v utery..ted posledni dva tydny ale spinim, nekdy skoro vubec, jindy trochu vic, obcas poboliva v podbrisku..jak dlouho muze spineni trvat? Doufam, ze v utery uz se tam ukaze:slight_smile:
11. lis 2016 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky chci se jen zeptat s pritelem se snazime pres pul roku o mimnko.pred 4mesici sem si delala testik byl na nem slabi dusik tak sem cekala dalsich5 dni.ze zkusim druhy ale zacala sem krvacet ,sla jsem tedy k doktorovi.kterymi rekl ze sem mela samovolne opusteni.MC mivam pravidelny 28-30dnu.ted mam 4 den zpozdeni bojim se ale delat testik abych nebyla znovu zklamana mimko si moc prejeme.priznaky nijak nepocituji akorad me 2 dny pobolivaji prsa.obcasne pobolivani v podbrisku. 14dni me strasne boli zada to sem nikdy namela.Co myslite mohlo by to byt ono nebo mam jen opozdenou m.
Dekuji za jakoukoliv odpoved
3. led v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@s0nishka Ahoj, správne můžu byť obe možnosti. Spravila by som si test. Chrbát může bolieť z viacerých dôvodov. Mám dve hernie disku, ale v začiatkoch tehu má chrbát absolútne nebolel, počas ms ma však bolieva-každý človek je iný. :wink:
3. led v 15:49  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@trilien:chtela sem prave pockat do konce tydne jestli to dostanu moc na ty testiky neverim ale na druhou stranu sem strasne zvedava.prave sem si cetla i v jinych diskuzich o bolestech zad a pisi tam holky ze to taky mely.nektere to poznaly tehotenstvi podle skytavky
3. led v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mika2 ahoj, momentálně prožívám stejné bolesti jako ty :slight_frown: pomohlo ti něco na to? Nechci do sebe cpát paralen, kdyz vim, že to preboli spíše jestli nějaké vitaminy nebo tak?dekuji
7. led ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mika2 ahoj ja si prasky radeji zadne nedavala postupne mi ty bolesti ustupuji.jen sem porad v praci a kmitam tu jako fretka a dneska sem zacla krvacet.test sem si porad nedela takze jistotu toho jestli to je/bylo tehotenstvi nebo jen opozdena menstruace nemam
7. led v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý den dámy,
Chtěla jsem se zeptat, jsem cca ve 4 týdnů už bych měla jet na pátý a po sexu mě vždycky strašně bolí v podbřišku, nevíte co by to mohlo být?
Mám strach, že by to mohlo být mimoděložní těhotenství. Byla jsem před rokem na miniinterupci a to jsem byla v 7 týdnů a nic takového jsem neměla. Děkuji za odpověď.
27. bře ve 14:16  •  čeká miminko, termín má v listopadu 2017 (23. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek