1. trimestr
mika2
9. pro 2011

Bolesti v podbřišku v 5. tt. Je to normální?

Ahoj holky, jsem dnes 18 dní po embryotransferu a tedy v 5. týdnu s hodnotami hCG cca 2300. To by bylo všechno asi v pořádku...co mě však trápí je občasné celodenní pobolívání v podbřišku, je stejné, jako bych to každou chvilku měla dostat (tedy někdy silnější, jindy mírnější), jsem z toho nervózní. Je to normální? Jinak nemám vůbec ale vůbec žádné příznaky, což mě taky dost znervózňuje :-S Snad mně jen trošku pobolívají prsa, víc v noci, ve dne skoro vůbec =-)
bruni
9. pro 2011
@mika2 neboj, mám to úplně stejně od zjištění těhu stále pobolívá podbříšek jako na ms. Minulou noc dokonce mě to zbudilo a bolest taková, že jsem myslela že je konec :-| ale nebyl 🙂 prsa mě bolí a pálí a pálí žáha, jinak je mi dobře. Máš ET dvou nebo jednoho embrijka?
mika2autor
9. pro 2011
🙂 ahoj bruni, děkuji za tvou odpověď, to jsem ráda,, že nejsme sama, protože ta bolest je fakt taková, jakoby to každou chvilku mělo přijít 🙂 no aprsa v noci pálí a jsou taková těžká a citlivá, ale přes den to ustoupí.
já mám v sobě dvě blastocysty, tak se modlím, aby alespoň jedna bojovala až do konce 😃 co ty???
barbulinka1
9. pro 2011
ahojka ja to měla a občas i ještě mám tedka 🙂 ale ne celý den, spíše mě to trápilo k večeru v noci všechno se to tam roztahuje, natahuje , je to v pořádku 🙂 🙂 tak neboj, všechno bude ok, opatruj se 🙂
wwenndy
9. pro 2011
já to mám přesně opačně, prsa mě bolí přes den a v noci ne. bolesti na MS začaly až dnes ( jsem 22 den po ovulaci)
mika2autor
9. pro 2011
holky já se hlavně hrozně hlídám, což mě štve, každé píchnutí, každej divnej detail hned řeším a za vším vidím něco špatnýho :-x no jelikož jsem po prvním IVF potratila, tak se asi není čemu divit, že je ženská tak paranoidní, ale štvu sama sebe :-S
ined77
9. pro 2011
@mika2 🙂 ...tak zkraje gratuluji a přeji hodně zdravíčka 🙂 .
ty bolesti jsou řekla bych naprosto normální.já teda otěhotněla vždy přirozeně, ale ono už je to následně asi jedno jakým způsobem to proběhlo 🙂 .
rada zní....nestresovat se, myslet pozitivně a nepřipouštět si nic špatného x-) ...jestli se má stát stane se, ale myslet na to není ta nejlepší cesta.já dobře vím, že se to ''lehce'' říká a hůř dělá :-N , ale člověk se musí zatnout a nedat se 🙂 .
najdi si nějaké těhu cvičení pokud tedy cvičit můžeš, zajdi s kamarádkama ven, odreagovat se, pobavit, kup si něco pro radost a těš se na mimíska 🙂 .
wwenndy
9. pro 2011
@mika2 asi to je normální, já taky hned vidím mimoděložní, nebo zamlklé těhotenství. nejraději bych chodila na HCG každý den 🙂 kdy jdeš na kontrolu?
saminomimino
9. pro 2011
ahoj,to tě uklidním,mě to dělalo v každém těhu a nejvíce ve druhém,kdy mě fakt silně bolelo ´břicho na MS a nic mi nebylo nekrvácela nešpinala a odeznělo to samo,je to prý zcela normální,moje momentální těhu je totálně bez příznaků,až na jediné,co jsem nikdy předtím neměla nechuď k jídlu,obzvláště sladké,nesnesu kako caro jsem na čaji a mase 😃 a to jsem žrout všeho sladkého,tak se neboj určitě je vše dobré 😉
wwenndy
9. pro 2011
A ještě se chci zeptat máte nějaké rady, co nejíst nebo nedělat ?
lenicita
10. pro 2011
@wwenndy bříško mě taky pobolívá..jsem v 6tt jíst hodně zeleninu a ovoce...a taky mléko pít, maso a ryby 🙂 j
lenicita
10. pro 2011
@lenicita jo a co nedělat? tahat těžké věci

Začni psát odpověď...

Odešli