Bolesti žaludku bez zvracení v těhotenství

relay
5. kvě 2015

Holky, momentálně jsem 10tt a včera jsem myslela, že umřu!! Nemám potřebu zvracet, zvracím možná tak jednou nebo dvakrát týdně, ale šileně mě bolí žaludek a to tak, že si musím lehnout a prodýchávat, nehýbat se a nejlépe nemyslet. Nevím jak tu bolest popsat, ale je to jako kdyby mi někdo rukou drtil žaludek. Snažím se jíst pravidelně co dvě hodiny, jim skoro 7x denně malé porce..ale zdá se mi, že to nemá spojitost s jídlem, děje se to ať jsem hladová (to je možná pochopitelně horší) nebo najedená. Samozřejmě trpím nechutenstvím, ale jíst musím

Měli jste to některá taky?

misar91
5. kvě 2015

A neni to třeba zánět žaludku?měla jsem ho nedávno a bylo to dost podobné... Abys neco nepodcenila a nemyslela si ze je to z těhotenství.ale samozřejmě může🙂at to brzy přejde a zacnes si to užívat 😉

misar91
5. kvě 2015

A neni to třeba zánět žaludku?měla jsem ho nedávno a bylo to dost podobné... Abys neco nepodcenila a nemyslela si ze je to z těhotenství.ale samozřejmě může🙂at to brzy přejde a zacnes si to užívat 😉

jaja1986
5. kvě 2015

bud v klidu,zánet žaludku určo nemáš,to bych ho musela mít taky a pořádnej..je mi zle už dva mesíce v kuse a jako ty musím bolest prodýchávat v leže,jinak bych se poblila..zvracím ob den a už mě to pěkně se..e..12tt a je mi furt ukrutně zle,celé dny,celé noci..prostě nonstop!!

denysek
7. kvě 2015

Já jsem na tom holky úplně stejně a do toho mě bolí ještě i podbříšek....No prostě k nepoužití☹((

rendoubravka
27. srp 2015

Mě bolí žaludek ukrutně každý den a přitom téměř nezvracím (max. 2x týdně). Jediné co pomáhá je zmrzlina a ležet, což moc nemůžu, takže v práci trpím jako pes. Mám akorát pořád tendence to zajídat, protože zároveň mám pořád hlad. Je to opravdu zvláštní stav a už se nemůžu dočkat až skončí.

rendoubravka
27. srp 2015

Kdy to přešlo?

alyssa18
27. srp 2015

Nevolnosti bez zvracení jsem měla na začátku těhotenství taky. Bylo mi špatně, jen jsem ležela, do toho šílená únava, takže jsem v podstatě celé dny prospala. Ale ve třetím měsíci to přešlo. 🙂

brokovich
27. srp 2015

U me takové bolesti začaly v 8 tt a skončily až v pulce 6teho měsíce. Doma jsem jen lezela, v praci prezivala. Když jsem nejedla, bylo to ale horší. 😒

uciamia
27. srp 2015

mě bolí celé břicho snad denně, jako když má člověk zaražené prdíky :'D mám to tak téměř od začátku těhu a stále to trvá, je to prej normální :/ ..no děkuju pěkně 😖

veraga
29. zář 2015

Začínám 10tt a nezvracela jsem ani jednou. Zato žaludek, ten mě trápí dost. Je to pocit, jako kdyby mi jej někdo drtil pěstí. Vypozorovala jsem, že nejhorší to mívám, když vyhladovím a pak se nacpu. Takže se snažím nejít až na hranici hladu, ale jíst častěji. Docela mi zabírá i ledová Coca-Cola po lžících.

verkab
27. lis 2015

Já jsem v 7tt a asi z te bolesti žaludku umřu taky,nezvacím vůbec, ale ta bolest je silena.Kdyz se najim nepomuze když jsem hladova taky nepomůže. Má ještě nektera něco odzkoušeno? ...prosím o radu. 🙂

medakote
27. lis 2015

Já nevolností trpím od začátku, zpočátku sjem hodně zvracela, teď už méně, nicméně nevolnosti neustávají. Také jsem nevypozorovala závislost na jídle, je mi špatně prostě prakticky nonstop. V prvním těhotenství to skončilo v šestém měsíci )a současně nastoupilo pálení žáhy). Teď jsem v sedmém a nevolnosti stále, žáha souběžně s tím.

barbolienka
15. pro 2015

Začínám osmý týden.. V sedmém týdnu mi také začaly problémy s žaludkem.. Neustálý pocit. že mi na něho někdo tlačí a neustálé hlídání, abych se nepoblila.. :( A jak čtu výše, tak mě to asi bude pronásledovat ještě pěkně dlouho... :D:D:D Já si myslela, že to snad po 14 dnech přejde.. :D:D:D Ale za toho mrňouska to klidně vydržím..

verkab
15. pro 2015

Barbolienka ja budu končit 9tt. Doufam, že když to ted napíši to nezačne znovu 🙂,protoze 3den jsem bez zvracení a bolesti zaludku. Ty 3tydny mi prcek dával pěkně zabrat.

barbolienka
16. pro 2015

Verkab... No to by bylo super... 🙂 Takže o Vánocích se uvidí...

azalka123
31. kvě 2016

ahoj holky, musím se k vám přidat. Bohužel mam už tři dny křeče žaludku, převážně to začne večer a sílí to přez noc, bolestí uplně brečím, nevím co dělat, na zíchodě jsem nebyla tak dva dny a před dvouma dny to vypadalo na průjem, ale koupila jsem si smectu a bolest po ní zase sílí, moc toho nesním protože zvracím, už nevím co dál, a ani co by to s tím žaludkem mohlo být ☹

zadelinka
13. pro 2016

Ahojky, jsem ráda že tento problém netrápí jen mě. Už dva dny mě šíleně bolí žaludek. Začalo to odpoledne, přes noc jsem ani nemohla usnout, ráno lepší a odpoledne znova ta bolest. Dnes už mě žaludek bolí od rána. Dávám si colu a snažím se každou chvíli něco sníst. Porad mam pocit hladu a zároveň mám břicho plné. Občas mám pocit na zvracení ale nezvracim. Kdy to přejde?

pajajapa1
13. pro 2016

Měla jsem to podobné, skoro jsem nezvracela, ale bylo mi tak zle, že jsem nemohla vstát z postele. První čtyři měsíce jsem trávila se studenou cocacolou, to bylo jediný, co mi ulevovalo... A homeopatika...

mysak93
30. led 2020

Čauky, já mám ten samí problém..Ja teda nevím jestli se zdařilo nebo nezdařilo..mame prerusovany sex takže moje naivita ze se to pověst nemůže me teď trosku zneklidnila..😂 teď jsme to vzali dvakrat v plodné dny a nastalo tohle… poslední týden neustálé bolesti žaludku, pocit nazvracení ale do toho bych neustale jedla..😂 jakmile rano neco nedam do pusy je konec… občas mě pálí žaha.. oběvam dvakrat..😂chutě na sladký( které nejím) jsem nafoukla jako kdybych měla zachvili prasknout a píchaní v podbřišku ani nemluvím.. 🤦‍♀️ Jeden den bych mohla spát 4 hodiny a stačí a další dva dny mě nikdo nezvedne… prsa nemam citlivá vůbec jen mam okolo bradavek tmavé pruhy..test jsem dělala ale měla jsem ještě týden před ms takže si myslím ze moc brzy… takže nevím.. jestli se nám tam usadil malem vetřecel.. stalo se někomu nebo měly jste talové příznaky?

kristynaqqq
2. led 2021

Ahoj😩 jsem v 6tt a už 3den mám bolesti žaludku strašná bolest nemůžu vůbec nic jist vše se mi znechucuje dokonce i džusi čaje a veškeré nápoje mi nechutnají myslíte že je to v pohodě?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru