• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Bolí mě v 9. tt podbřišek proto, že bych jinak měla MS?

24. listopadu 2012 
Jsem v 9 tt za 3 dny mám dostat podle výpočtů menstruaci pobolívá mě podbřišek a mám bolest spodku muže to mít souvislost s menstruací která má jako přijít.JInak jsem celý měsíc bolesti neměla. Čekám první mimi a bojím se už jsem 2 krát potratila.zatím jsem nejvíš kdy jsem kdy byla.
11. kvě 2012 v 07:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Někde jsem slyšela, že i špinění v době očekávané menstruace je normální. Ale za telefon doktorce nic nedáš, ona posoudí, jestli je lepší tě prohlídnout a nebo je to běžný. :slight_smile:
11. kvě 2012 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, taky nad tím ted přemýšlím, jsem 7+5 tt a od včerejška mám bolesti v pobřišku, normálně bych měla dostat menstruaci tento víkend, tak jestli to nemůže být tím. Mám trochu výčitky, včera jsem prováděla "generální" uklid v domácnosti a možná jsem to přehnala .. ale třeba to je fakt od té MS?
23. lis 2012 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Besito, já jsem měla taky takové bolesti hlavně na začátku těhu, ale prý to může být jen roztahování dělohy ... :wink: ted jsem ve 14t a občas mě v podbříšku píchá ale vše je v pořádku.....
23. lis 2012 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sendoska Taky jsem to měla na začátku těhu, cca 5-6 týden pořád, tak snad je vše v pořádku i ted! Na kontrolu jdu až 5.12. :slight_smile: tak ať to dobře těhu dobře prožíváš!
23. lis 2012 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jdu na kontrolu 6.12 :slight_smile: budu v 16.t tak uvažuju zda už by mi gynekolog mohl říct pohlavi mimča :slight_smile: chtěla bych to říc přiteli i rodině na Štědrý den :wink:
23. lis 2012 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak kámoška řikala, že jak byla těhotná tak ji někdy v prvním trimestru tak bolelo břicho, že měla až křeče a musela si lehnou... takže neboj
23. lis 2012 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slundo - dneska jsem začala špinit holky, normálně je to "čas menstruace", myslíte, že je to v pořádku, nebo bych s tím měla v pondělí někam zajít?? díky moc za radu!
24. lis 2012 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@besita raději si zajdi, budeš o dost klidnější
24. lis 2012 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@besita Já dneska akorát byla na pohotovosti s drobným špiněním v noci a dopoledne už po něm nebyly ani stopy a mimi bylo v pořádku, ale doporučuju někam zajít už kvůli tomu klidu a čistému svědomí, že jsi nic nezanedbala
24. lis 2012 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek