Chlamydie v 6 tt a azytromycin. Nemůže uškodit miminku?

aurelie34
3. črc 2019

Hezký den, dnes jsem zjistila že mám chlamydie. Vubec nechápu kde jsem k tomu přišla. Mám stáleho partnera už 6 let. To je teď ale jedno. Doktor mi předepsal antibiotika Azitromycin Sandoz s tím že si mám vzít dnes 2 prášky a zítra jeden. Bojím se ale o miminko. Prý to nevadí ale mě se to nezdá. Má někdo zkušenosti s chlamydie a bylo vše pak v pohodě? Jsem z toho hodně špatná.

barulina
3. črc 2019

No pokud dr rekl ze to je v pphode tk je to v pohode. Je mi to lito, ale ja bych se v pripade vyskytu chlamidii gynekologickych, protoze je jich vic druhu docela zajimala o vernost partnera. Asi me tu nektere servou co te plasim, ale nacti si neco

aurelie34
autor
3. črc 2019

@barulina nevím jaké mám a vím že mi byl manžel věrný. Může to být klišé ale poslední rok se léčil s rakovinou varlat a opravdu neměl na nějaké podvádění ani sílu. Po chemo jen ležel a zvracel. Četla jsem že se dají chytit např. v bazéně, nebo na zachodě nebo z ručníku. A hlavně manžel má vzorek moči čistý.

barulina
3. črc 2019

@aurelie34 tak pokud je to tak, taknpote bud v klidu. Jen pro okraj, chlamidie muzes mit treba i 10 let atd. Ale tim nerikam.zw byl neverny, jen ze je to svina bakterie. A ver dr a neboj se

danvitka
7. říj 2020

@aurelie34 jak jste dopadla nakonec? 😕

aurelie34
autor
7. říj 2020

@danvitka dobře, už mám 8 měsíční krásnou holčičku. Antibiotika jsem si vzala a vše bylo v pořádku.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru