• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Co na vykašlávání v 1. trimestru?

11. února 2014 
Ahoj budoucí maminky, vím, že se tu možná budu opakovat (a za to se omlouvám), ale už jsem vážně zoufalá. Jsem na neschopence a mám dráždivý kašel, ale skoro nic nevykašlu. Prosím vás, nemáte nějaký tip, co zabírá na vykašlávání?? Už čtvrtý den beru jitrocelový sirup, kapky do nosu Pinosol a inhaluji Vincentku, ale nic moc nezabírá. Děkuji za jakoukoliv radu
10. únor 2014 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Co zkusit nějaký průduškový čaj? Přijde mi, že zabírá lépe než jitrocelový sirup :slight_smile:
10. únor 2014 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
A nevíš prosím konkrétně jaký? Je spousta bylin, které se nesmí :-/ Děkuji
10. únor 2014 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě vždy zabere zahřátý olejíček na prsa, plenu či ručník, do tepla a opakovat. Tak léčím doma i manžela, který když měl dlouho suchý kašel, začal odkašlávat. Navíc mi v těhotenství v lékárně doporučili pouze Vincentka sirup, jiný prý raději ne. A zabralo mi to.
10. únor 2014 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vincentka sirup :wink: A taky hodně pít a nahřívat hrudník..
10. únor 2014 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
já teď řeším to samé. Piju, inhaluju a kloktám vincentku (ale jen 300ml/den), beru Stodal, jitrocelový čaj, do každého čaje lžičku medu. Jinak já jsem na homeopatika - takže oscilo, paragrippe 3x denně a mažu si hrudník a chodidla tymiánovým krémem (zahřívá). A už se zlepšuju, výýýrazně.
10. únor 2014 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Moc vám všem děkuju za rady :slight_smile: Zkusím ještě nahřát ten hrudník :slight_smile:
10. únor 2014 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jitrocelovej sirup nebo stodal- homeopatikum
11. únor 2014 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek