Cysty v krku u plodu ve 13.tt. Setkal se někdo s tímto problémem?

dexina
4. led 2020

Ahoj holky, nas prvotrimestralni screening dopadl dobre, az na to, ze nasemu miminku doktorka nasla dve bilateralni cysty v krku. Cekaji nas dalsi vysetreni. Chtela jsem se zeptat, zda se nekdo z vas nesetkal se stejnym problemem, jestli se cysty vstrebaly, jak to dopadlo? Moc dekuji za odpovedi.

terezasedlak
31. bře 2020

@dexina Ahojky, máme ten samý problém, až budete vědět více, tak prosím napište své zkušenosti. My jsme byli na vyšetření včera a rovnou nám vzali oběma krev a příští týden jdu na odběr plodové vody. Děkuji za případnou odpověď. Tereza

kristymaty
5. říj 2021

@dexina Ahoj, můžu se prosím zeptat jak to dopadlo u miminka? 🍀

sabca1993
24. lis 2022

Dobrý den ,máme stejný problém .Dneska jsem byla na genetice a prcek má dvě cysty na krčku.Mohu vědět jak jste dopadli ?vstrebalo se to ,nebo ne ?

sabca1993
24. lis 2022

@kristymaty Dobrý den ,máme stejný problém .Dneska jsem byla na genetice a prcek má dvě cysty na krčku.Mohu vědět jak jste dopadli ?vstrebalo se to ,nebo ne ?

vovinka
7. pro 2022

@sabca1993 ahoj, mas uz nějaký výsledek? Taky mám mimiska s dvěma cystama na krku a mám strach.. diky!

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru