Gynprodyl - na pomoc těhu, mám strach, že to zase nevyjde

moxha
27. pro 2018

Ahoj holky....požádám o rady a zkušenosti.
Jsem po 3 potratech za sebou.Byli jsme vyšetření v Caru a na genetice a důvod se nenašel.Nyní jsem opět těhotná a na první kontrolu jdu 3.1.Užívám Gynprodyl a píchám si Fraxiparin...Nevolnosti byly jen krátce po nedošlé ms a dnes už mi nic není.Mám obrovský strach že to zase nevyjde.( Všechny potraty měly společné vymizení těhu.příznaků) .Může Progesteron pozdržet případný potrat a o jak dlouho? Pomohla některé z Vás tato léčba k miminku? Jak se zbavit strachu?Děkuji

milyeli
Autor odpověď smazal
Zobraz
preiba
28. pro 2018

Mně bylo vysvětleno, že pojem "udržení těhotenství" je celkem nesmysl. Ten hormon pomáhá tomu těhotenství, ale zastavit potrat nedokáže. Je to ale prý dobře, protože když to odejde, tak z nějakého důvodu... Já ho brala, protože jsem měla hematom, způsobili jsme si ho sexem, ale prý je to na podporu toho těhotenství, v podstatě výživu buněk, ale vyjmout se něčemu když to má přijít to tak prý nefunguje. Vymizení příznaků nic není, nedělej si z toho hlavu. Teď už se to povede!!!!!! ♥️

hermij
31. pro 2018

@moxha Jak dlouhé míváte cykly? Není krátká luteální fáze? Ta k potratům často vede. A jindy... by se tomu nezabránilo ani opatřením. Miminko prostě chtělo/potřebovalo odejít.

hermij
31. pro 2018

@moxha ještě posílám tip na pěkný článek (+ další pěkný v něm v odkazu): https://katerinaburesova.cz/pro-alici-3-duvody-...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru