Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

HCG po et IVF

majus13
4. črc 2019

ahojte chcela by som sa opytat ci je tu nejaka baba ktora bola na ivf na et a mala na 14den hcg 620? ja neviem ci je to malo alebo dost a na sono mam ist do car o dva tyzdne 🙂
som trocha napata lebo v car mi povedali ze hodnota je dobra ale moj gynekolog povedal ze dobre by to bolo kebyze je to nad 1000 :( cize neviem poriadne ani na com som a dost nervozity do mna dali :( to cakanie je horsie ako na test :(

kjp
4. črc 2019

Nezdá se mi to málo. Není ani tak důležitá hodnota HCG, ale aby se každé dva dny zdvojnásobila. Buď hlavně v klidu😉!

majus13
autor
4. črc 2019

@kjp ok dakujem lebo 5rokov sa snazime o prve babenko a je to tazke 🙂 taky tlak z okolia a este aj lekari hovoria vselico 🙂 ale dakujem za odpoved si ma potesila 🙂

kjp
4. črc 2019

@majus13 Taky mám syna z Ivf, po čtyřech letech snažení. Taky jsem měla ze začátku Hcg asi jen 400 a dalším odběru se ani úplně nezdvojnásobilo. Byla jsem s ohss v nemocnici. Tam doktoři taky strašili, že se embryo nevyvíjí dobře. Nakonec bylo vše v pořádku. Věř doktorům z Car, ono přece jen těhotenství po Ivf není úplně stejné jako přirozené. Hodně štěstí.

eva118
4. črc 2019

Já měla 14 dní po ET hodnotu 589, takže to máš v pořádku, nelámej si s tím hlavu.

sirka1
4. črc 2019

@majus13 Taky jsem měla podobnou hodnotu po IVF. Takže zbytečně neplaš.

kkacca
4. črc 2019

ahoj, měla jsem 11. den asi 270 a 16. den asi 2200..to bude v pohodě 🙂

majus13
autor
5. črc 2019

dakujem vam velmi pekne baby ste ma potesili 🙂 a dodali mi odvahu a nadej ;) 15teho ma caka sono tak teraz sa mi to nejako vlecie ;)

Sem začni psát odpověď...

Odešli