HCG po et IVF

majus13
4. črc 2019

ahojte chcela by som sa opytat ci je tu nejaka baba ktora bola na ivf na et a mala na 14den hcg 620? ja neviem ci je to malo alebo dost a na sono mam ist do car o dva tyzdne 🙂
som trocha napata lebo v car mi povedali ze hodnota je dobra ale moj gynekolog povedal ze dobre by to bolo kebyze je to nad 1000 :( cize neviem poriadne ani na com som a dost nervozity do mna dali :( to cakanie je horsie ako na test :(

kjp
4. črc 2019

Nezdá se mi to málo. Není ani tak důležitá hodnota HCG, ale aby se každé dva dny zdvojnásobila. Buď hlavně v klidu😉!

majus13
autor
4. črc 2019

@kjp ok dakujem lebo 5rokov sa snazime o prve babenko a je to tazke 🙂 taky tlak z okolia a este aj lekari hovoria vselico 🙂 ale dakujem za odpoved si ma potesila 🙂

kjp
4. črc 2019

@majus13 Taky mám syna z Ivf, po čtyřech letech snažení. Taky jsem měla ze začátku Hcg asi jen 400 a dalším odběru se ani úplně nezdvojnásobilo. Byla jsem s ohss v nemocnici. Tam doktoři taky strašili, že se embryo nevyvíjí dobře. Nakonec bylo vše v pořádku. Věř doktorům z Car, ono přece jen těhotenství po Ivf není úplně stejné jako přirozené. Hodně štěstí.

eva118
4. črc 2019

Já měla 14 dní po ET hodnotu 589, takže to máš v pořádku, nelámej si s tím hlavu.

sirka1
4. črc 2019

@majus13 Taky jsem měla podobnou hodnotu po IVF. Takže zbytečně neplaš.

kkacca
4. črc 2019

ahoj, měla jsem 11. den asi 270 a 16. den asi 2200..to bude v pohodě 🙂

majus13
autor
5. črc 2019

dakujem vam velmi pekne baby ste ma potesili 🙂 a dodali mi odvahu a nadej ;) 15teho ma caka sono tak teraz sa mi to nejako vlecie ;)

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru