• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hematom v 7 tt. Za jak dlouho se ztratí? A co špinění?

3. února 2016 
V 7 tt mi byl po návštěvě nemocnice pro krvácení a křeče diagnistikován hematom pod plodovým vejcem. Nyní jsem v 8tt a dle lékařky je hematom organizovaný, což nevím co je, ale stále trochu špiním a bříško pobolívá. Bojím se, aby bylo miminko v pořádku, jsem po IVF. Máte někdo podobnou zkušenost? Jak dlouho trvá,než se hematom ztratí a jak dlouho můžu ještě špinit?
Díky za odpověď
25. lis 2011 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, já jsem měla taky v sedmém týdnu hematom. Z ničeho nic jsem začala krvácet, potom to přešlo ve špinění a to trvalo tak dva dny. Dostala jsem zvýšenou dávku Utrogestanu a Ascorutin, nařízený klidový režim a pomohlo to. Pak se myslím tak do tří týdnů vstřebal a během té doby jsem už vůbec nešpinila. Dr. říkal, že je "lepší", když je ten hematom pod plodem, než když by byl nad - to by mohlo to krvácení vzít s sebou i ten plod.
Držím palce, ať je všechno v pořádku.
25. lis 2011 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
měla jsem to samé, a hematom se cca za 14 dní vstřebal, špinila jsem týden.
25. lis 2011 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj, já špiním od 5tt už přes měsíc. Teď jsem 10tt a pořád se to nelepší, občas to je i čerstvá krev, ale mimi je ok a roste jak má. Byl mi potvrzen hematom, ale já jsem prodělala spoustu zákroků v děloze, takže se tomu ani moc nedivím. Držím palce, aby to brzo přešlo a mohla sis užívat těhotenství.
25. lis 2011 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj, hematom jsem taky měla, na kontrole na 6tt ho doktor objevil a na další kontrole - 12tt už nebyl. :slight_smile: Přeju ať jsi na tom stejně a máš pohodové těhu až do konce! :wink:
25. lis 2011 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj, mě objevili hematom hned na začátku (cca 8.týden), byl docela velký (asi 8 cm), za týden na kontrole byl ještě větší a za další týden tam nebyl vůbec...nešpinila jsem, nekrvácela...a až do konce těhu vše ok. Přeju ti krásné těhulkování bez hematomu!
25. lis 2011 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Měla jsem také po IVF hematom, diagnostikován hned na prvním UZV. Poměrně velký, a protože s tím nejde nic dělat, doporučený klid od lékařů. Opravdu jsem se hodně šetřila, občas drobně zašpinila, ale naštěstí během 3 měsíců se sám vstřebal, což je obvyklé. Tak držím palce ! :wink:
25. lis 2011 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
U mně se v 6.tt rozjel potrat, nakonec se mimčo udrželo. Zůstal ale velký hematom. Krvácela jsem průběžně do 12.tt, pak se vstřebal. Vše jsme zvládli :slight_smile:
25. lis 2011 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
mě lékař řekl na prvním utz v 5tt, že vidí i hematom v děloze,ale na kontrole v 9tt tam už nebyl...nekrvácela jsem, asi se vstřebal :slight_smile:
26. pro 2012 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem měla hematom od 7.týdne a po třech dnech od zjištění jsem dost zakrvácela.Dostala jsem Duphaston a pár dní ještě mírně špinila,po třech týdnech na kontrole už hematom naštěstí nebyl.Hodně štěstí :wink:
26. pro 2012 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
mám podobnou zkušenost v prvním těhu. hematom neboli sraženinka, špinění v začátku také. Mně dali "escin"jestli to píšu dobře na rozpuštění sraženinky a acsorutin na to špinění a uplně v pohodě, bude to OK uvidíte
27. pro 2012 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, prosím o radu,
přítelkyně je cca v 7-8tt dr. ji zjistil že má hematom u plodu docela velký, a že se srdíčko nevyvíjí tak jak má, ale to bude tím že pořádně neodhadli přesný týden tt,teď už srdíčko tepe tak jak má. ale zajímá mě špinění může být i světlé až bílé? co to znamená?? máte některá z Vás nějakou zkušenost? pořád doufáme že se vše bude vyvíjet dobře. Moc děkuji za reakce
18. říj 2014 ve 12:40  •  čeká miminko, termín má v květnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte sem v 8 tt a minuly týden mi na gynekologii zjistili docela velký hematom okolo celého plodu..řekli ze bud se vstreba nebo to vyjde ven i s plodem.. Plod je pry ale naprosto v poradku a vyvyji se tak jak ma zitra mam jet do nemocnice na kontrolu co ten hematom dělá.. Chtěla sem se jen zeptat jestli mel nekdo podobnou nebo stejnou situaci...mam bolesti v podbrisku nekdy az krece ale za celou dobu sem nekrvacela ani nespinila..děkuji moc jestli nekdo odpoví.. :slight_smile:
16. zář 2015 ve 13:40  •  čeká miminko, termín má v dubnu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě hematom zjistili až když jsem začala krvácet (teď v úterý, 10+0tt).. Dostala jsem Utrogestan a Ascorutin a vypadá to, že je to již v pořádku. Je teda pravda, že krvácení přišlo jak blesk z čistého nebe, břicho mě nebolelo, křeče jsem taky neměla.. Držím palečky, ať vše dopadne na 1 s * :wink:
17. zář 2015 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj všem emoticon dnes jsem se vrátila s brekem od doktora.Jsem v 5tt a nad plodem mám velký hematom.Doktor mi rekl, že mám ještě tak 14dní a pak se hematom odloučí a veme sebou i plod.Tak nevím, co je na tom pravdy.Jak tady hodně píšete je i možné, aby se hematom sám rozložil a plod neporušil?Dostala jsem Utrogestan 2-0-2 vaginálně,kyselinu listovou a klid na lůžku.Chtěla jsem se zeptat, co ještě Vám pomohlo, aby se hematom sám vstřebal-nějaké vitamíny atd...Moc děkuji.Jsem z toho celkem vystrašená emoticon((
3. únor 2016 v 09:12  •  čeká miminko, termín má v říjnu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek