Hodnoty HCG. Jaké jste měly?

Ahoj maminky, minulý týden jsem tu zakládala téma o “mladším těhotenství”. Stále nevím, jak na tom jsem. Ve středu mi doktor potvrdil těhotenství, ale podle MS jsem měla být 7+6 a na UZ viděl doktor dobře založené těhotenství, ale 6+1 a bez srdeční akce... je možné, že jsem třeba měla později ovulaci, ale tomu moc nevěřím, vždycky byla kolem toho 14. dne cyklu (ovulaci cítím). V pátek jsem šla na HCG a dnes znovu, přičemž mi sestřička řekla výsledek z pátku, a to, že HCG mám 28 000. Vím, že je to absolutně nevypovídající, že rozhodne až ten druhý, dnešní odběr. Nevěřím ale, že by vše bylo b pořádku, jestliže se hodnoty zdvojnásobují. Prostě mi přijde, že na to, jak “dlouho” už jsem těhotná, je ta hodnota nízká, ačkoliv pořád v mezích. Pozitivní test jsem objevila 20. 4. Pamatujete si některá vaše HCG? Do středeční kontroly asi nevydržím...

marketf
18. kvě 2020

Já si pamatuji jen že jsem měla v 6+1 nějak 22 tisíc a první slabé známky srdíčka..

zavodnice
Autor odpověď smazal
Zobraz
nejkulatoulinkatejsi
autor
18. kvě 2020

@marketf Děkuji. 🙂

miska071985
30. kvě 2020

@nejkulatoulinkatejsi ahoj, môžem sa spýtať, ako si dopadla? Ja som ešte len 4 týždeň a hodnotu som mala 199. čo je strašne málinko takže sa bojím že ide o mimodeložní 😪

nejkulatoulinkatejsi
autor
2. čer 2020

@miska071985 Ahoj, já špatně. Ony ty hodnoty samy o sobě nic neřeknou, důležité je, zda to roste, a mně to za dva dny spadlo z 28 000 na 25 000 a bylo v podstatě jasno, UTZ už to pak jen potvrdil. Rozhodla jsem se na potrat počkat, nechtěla jsem revizi a právě “to” probíhá. Držím palce a dej vědět.

meggii321
Autor odpověď smazal
Zobraz

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru