Holka nebo kluk?

veru289
31. srp 2018

Ahoj holky, včera jsem byla na screeningu a jsem 12+5tt, ale podle poslední menstruace 14tt pan dr. mi řekl, že je 60-70% že čekáme chlapečka, strašně moc jsme si přáli se snoubencem holčičku, myslíte, že je stále nějaká šance? Stalo se některé z vás, že vám řekli, že čekáte chlapečka a byla to holčička, je mi z toho smutno podle ženského instinktu jsem cítila holčičku, ale obávám se, že v dnešní době se asi technologie moc neplete. :(

iveee
1. zář 2018

Tak znama mela modrou vybavu, potvrzeneho chlapecka a porodila holcicku. Mozne je vsechno🙂 Proto se snazim vzdycky nakupovat neutralne 🙂 Ja mam ted potvrzeneho zase kluka, takze maly bude mit brasku. Ale taky jsem mela tuseni, ze to bude holka, do toho vsichni v okoli predvidali holcicku a vsechny tehotne v mem okoli ty holcicky cekaji🙂 Ale tentokrat jsem se spletla. U syna jsem citila,ze to bude kluk..ted uz se asi vic projevovala moje preference🙂 Clovek chce mit k sobe partacku-chapu🙂 Jinak k ostatnim komentarum..taky jsem si zazila svoje s malym kvuli VVV, ale stejne tak jsem brala,ze pro kamaradky byly problem prdiky apod.a my resili,jestli se operace podari..stejne tak mohl nekdo zlehcovat nase problemy tim, ze o miminko prisel uplne. Nenapadlo mne ani po kamaradkach chtit, aby se citily hure, ze my mame vetsi problem nez ony. To proste nejde porovnavat. Pro kazdeho je problemem neco jineho, co zrovna proziva... Navic s postupujicim tehotenstvim, pohyby miminka, porodem..si k nemu cestu najdes, i kdyby tam ten pindik zustal🙂 a pockala bych si na ten 2 screening, tam uz bude pohlavi vyvinute.

rubika
1. zář 2018

Nikdy jsem nebyla zklamana z pohlavi detatka, ale preci jen...
Prvniho kluka sem si myslela od zacatku, co jsem nasla dve carky na testu, druheho kluka sem si prala k tomu prvnimu tak nejak automaticky☺. Kdyz jsme cekali treti, tak nam vsichni prali holcicku. Byli by jsme radi, ale az tak nam na tom nezalezelo. A byl to zase kluk😀. Rekli jsme si ze pockame a nekdy v budoucnu to jeste zkusime. No zadarilo se za dva roky a kdyz mi doktor ve 13tt rekl ze si mysli spis chlapecka, uz mi to bylo docela lito. Chteli jsme s manzelem 4 deti. V 16tt najednou byla z chlapecka holcicka a ja se vznasela metr nad zemi. Ve 22tt jsme o ni bohuzel prisli. Hrozne obdobi, proc sem nemohla mít svoji vytouzenou dcerku, sem si opakovala a szirala se tim nekolik tydnu, mesicu.
Nejmladsiho syna jsem vypustila do skolky, nastoupila do prace a ejhle zjistili jsme ze si nas ctvrte miminko preci jen zase naslo. Ani jsem si netroufala cokoliv prát, hlavne aby se miminko v poradku narodilo. Nenechali jsme si rict co to bude.
A narodila se holcicka❤

zrzeckas
1. zář 2018

@veru289 kamaradce rekli, ze bude met chlapecka, tvrdili ji to celou dobu, tak se na nej nachystali a narodila se holcicka 😃

priefi
1. zář 2018

@veru289 stat se muze, ale chlapecek je taky super. Budes ho milovat stejne. Dulezite je,.ze mimi je zdrave a vse je v poradku. Chapu, ze jsi chtela holcicku, tak treba proste 😉

priefi
1. zář 2018

*priste

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru