Horká vířivka v 9. týdnu, může uškodit?

val333
29. čer 2018

Chtěla bych se zeptat na názor. Dnes jsem byla asi cca 5 minut ve vířivce, která měla kolem 39 stupňů... Než mi došlo, že jsem v 9 TT a že je to blbost!... 😕 Teď jsem z toho trošku vystrašená, jestli jsem tím nemohla něco pohnojit...

andelka
3. črc 2018

Podle mě by to mělo být max 38. Protože tělo má klidně 37 a miminkům po porodu se též dává teplá voda,i se ve vodě rodí přece. Na těhotenském cvičení a plavání jsme měli vodu 32-33.
Bývám ve vířivce tak 2x měsíčně, dáváme 36 a je to super.

pitrisek87
6. črc 2018

@val333 No tak ja teda nevím ale nez teplotu vody asi bych řešila jestli je dobre chodit do vířivky nebo bazenu celkově v těhotenství.... Jinak jak už tu někdo psal mimca se koupají ve vodě o teplotě 37 stupňů a to je tedy dle mě vlazna voda. Sprchovala a koupala jsem se vždy ve vode

pitrisek87
6. črc 2018

@val333 co mela klidne 40 stupňů a mam dve zdravé holčičky. Ono by se hlavně nemelo vše tak hrotit. Dělala jsem až do porodu na zahradě a to skoro vše a nemela žádný problém. Pokud je těhotenství v pořádku a bez problemu tak ho to nemůže ohrozit...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru