Jak připravit dceru (1,5) na příchod sourozence? Stále kojím

krdla
22. únor 2018

Dobré ráno maminky,
s manželem jsme zjistili,že jsem těhotná. Jsme moc šťastní,ale doma máme 15ti měsíční dceru,která je pořádně ,,prsíčková" a stále vyžaduje kojení. Kojím ráno před snídaní,po obědě a večer při kojení usíná. Stále se někdy budí a chce ,,mňam,mňam". Zkoušela jsem ji na noc dělat do lahve řídkou kaši,ale neoblaflo ji to.
A jak jste to řešily s pokojíčkama? Malá spí v místosti s námi a jsem i díky tomu klidnější..a asi bych byla i líná chodit někam vedle do pokoje v noci 😀 ale bojím se,aby ji pak mimčo nebudilo. I když malá nám v noci taky nebrečela,snad budem mít štěstí i podruhý🙂 a ještě by mě zajímalo,jak moc velkej je to záhul mít dvě děti a takhle po sobě.
Díky všem za odpovědi🙂

verunka11221
26. únor 2018

@krdla No ono neni na skodu obcas planovat za pochodu.Ja jsem byla v dubnu v nemocnici.Syn mel rok a ctyri mesice ale teda nekojeny.Taky jsem uspavala a byla s nim vecer jen ja. No a s tatinkem to zmakly dokonce jsem volala asi v osum rano a malej jeste vyspaval a to sel pry spat jako vzdy pekne po vecernicku 🙂 No mam ten pocit ze my ty deticky potrebujeme vic jak oni nas 😀

kata267
26. únor 2018

@krdla tak prece bude doma tatinek to zvladnou 🙂 co ja vim tak se po me mala pry ptala az tak ten treti den, do te doby sem ji asi nijak extra nechybela 😀...kdyz mate pokojicek tak treba zkuste spavat s ni v pokojiku? Ja si uprimne vubec neumim predstavit ze spime spolu vsichni, ja ted furt v noci kojim tak by se nevyspal vubec nikdo

krdla
autor
26. únor 2018

@kata267 To naše je mamiňák. Když ji babička hlídá delší dobu,tak prý pak chce mámu. Nevim,jak to zvládne přes noc 😀 pokojíček už právě nemáme,udělali jsme z něj ložnici 😀 také v noci kojím,ale tím stylem,že se vzbudí,že chce mňam mňam,cucne si a za 5 minut je tuhá😀

kata267
26. únor 2018

@krdla tak to jo, u nas je neoblibenejsi clovek na svete babicka, maminka je tak nejak tolerovana 😀😀😀 nebojte to nejak bude, ono se to vyresi samo...treba budete mit to stesti a vsichni budou chrupkat spokojene dokupy

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru