Jak vypočítat, v kolikátém těhotenském týdnu jsem?

adusinka123
2. zář 2017

Ahoj holky, prosím můžete mi poradit, jak vypočítat v kolikatem tehotenskem týdnu jsem, když jsem byla 16.8.na ketu a zavadeli mi pětidenní embryjko?

volfici
2. zář 2017

@adusinka123 já myslím že je úplně jedno jak jsi otěhotněla, vždy se to počítá od prvního dne poslední menstruace

adusinka123
autor
2. zář 2017

@volfici dobře,děkuju,v úterý jdu k dr.,tak mi to upřesní.Ja právě nevěděla,jestli se tam nepočítá nějak ten týden navíc,když Mimi už skoro týden mělo😃

galatea_a
2. zář 2017

@adusinka123 Mně to počítali ode dne transferu (měla jsem ET), ale pak se to stejně přepočítá podle ultrazvuku, jak bude miminko velké - čili u tebe předpokládám ti řeknou nějaký termín (buďto podle menstruace nebo dne transferu), ale nakonec ti to asi přepočítají, že bude miminko trochu starší, tak pak můžeš počítat s termínem, který vyjde z ultrazvuku 😉

jezz1e
3. zář 2017

No spíš záleží, jestli byl KET v nativu nebo ne. Pokud ne, vycházela bych z toho, že normálně se jako den oplodnění počítá 14DC, takže bych brala KET pětidenní blastocysty jako 19 DC, tj. počítala bych týdny od 28.7.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru