• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jaké byla vaše miminka veliká v 13 týdnu?

29. září 2008 
Ahoj,
zajímalo by mě, jak byla vaše mimča veliká cca ve 13. týdnu na UTZ a podle PM a jaké mají pohlaví? :wink: Někde jsem se dočetla, že chlapečci rostou na začátku rychleji (vycházejí na UTZ tedy větší) a holčičky zase plynule (vycházejí podle PM) a dá se tak odhadnout pohlaví :wink: díky :slight_smile:
29. zář 2008 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, my měli mimi na 13.týdnu velké 7cm od hlavy k zadečku + nohy takže asi tak 10-11cm a vypadá to na kluka. Tak nevím jak to měly ostatní, ale potvrzený to ještě není :slight_smile:
29. zář 2008 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
aha, já myslela kolik tt odpovídalo podle UTZ a podle PM :wink:
29. zář 2008 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
podla mna to je klebeta. Moji chalani - aj prvy syn aj teraz do toho 25tt mali rozmery zodpovedajuce presne tt az potom si to rozmysleli. A podla toho co ja viem, tak z UTZ v 12 tt a 20 tt by mal lekar najpresnejsie vediet urcit termin porodu, lebo dovtedy sa plody vyvyjaju takmer presne. Az potom v poslednom trimestri priberaju a rastu babatka do tej podoby ako sa narodia. Dufam, ze nepisem jak hotentot :slight_smile:
29. zář 2008 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
no taky si myslím, že je to pověra. a slyším ji poprvé. hlavně já třeba měla MS i přes těhotenství, tkaže podle PM a UZ se mi neshoduje datum porodu ani náhodou. :slight_smile:
29. zář 2008 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha, tak to jo :slight_smile: ! Tak podle MS to bylo 13+4 a podle UT 13+2. No nevím, jestli ty dva dny hrají nějaký rozdíl?
29. zář 2008 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
vůbec. to je nádherně přesné...
29. zář 2008 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
hehe, to jsem tedy zvědavá, já byla dneska a podle MS jsem 13+1 a podle UTZ 13+6... to jsem tedy zvědavá :grinning:
29. zář 2008 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Schneku.. počkej do 20tt. ted málem 0,01mm rozhoduje, ale čím bude větší, je to přesnější :grinning:
29. zář 2008 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak nepřišlo mi, že bych viděla pindík, tak tedy pořád doufám v princeznu :dizzy_face:
29. zář 2008 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak budeme drzat palce :wink:
29. zář 2008 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
schneku.. já ho nepoznala ani ve 20tt když mi to lékař ukazoval.. ale budu ti držet pěsti.. taky jsem doufala v princeznu :grinning:
29. zář 2008 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
....no, tak u meho posledniho ditka to vlastne tak bylo, nene, vlastne to bylo tak, ze ze zacatku byl vzdycky plod podle utz tak o tyden mladsi nez podle posledni ms....a mam holku :slight_smile: ...na konci ale rostla rychle, porodni vaha 3 720, takze pekna macatice.

Nejsem si ale jista, jestli jsi to, Schneku, takhle myslela :sweat_smile: ...
29. zář 2008 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já byla dle ms 12+6 a dle utz - CRL 7,5 cm - tzn. 13+3 a dr říkal, že to vypadá na kluka.. takže na mě by to sedělo... ale jestli je to na stopro kluk - to budem vědět cca za dva týdny ve 20 tt :slight_smile:

ale možná je to náhoda :slight_smile:
29. zář 2008 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek