Je možné otěhotnět?

nikolls998
3. dub 2020

Ahoj 🙂
Stalo se některé z Vás že jste otěhotněli z tzv. “kapky vášně” ?
Ptám se protože mívám MS jako hodinky na den i část dne přesně, dnes už mám 3 dny zpoždění vím ze je to málo, ale nedá mi to . Měla sem s milencem nechráněný styk neudělal se “do me” to vím na 100% ale hodně mu teče predejakulacni tekutina je možné ze v ni můžou být spermie ? , vím ze ten den sem měla ovulaci i proto me to trochu děsí .
Ptam se na zkušenosti nepotřebuji slyšet urážky a blbosti typu at si udělám test ještě si ho dělat nechci ani při prvním těhotenství sem neměla test pozitivni hned takže proto , zajima me jestli se některé z vás toto stalo či jaká je šance ?
Diky 😘

katka9184
3. dub 2020

Ahoj, zkušenost s tím nemám, ale nějaké riziko tam určitě je. Nemůže být za zpožděním stres?

nikolls998
autor
3. dub 2020

@katka9184 stres nějak nemám a říkám mívám to fakt jak hodinky ikdyz stres mám

katka9184
3. dub 2020

@nikolls998 Tak teď jen nezbývá čekat a pak zkusit test.

eva118
3. dub 2020

Ano, můžeš být těhotná.

amazonkajanik
3. dub 2020

Na rčení "stačí kapka a je z tebe taťka " něco je 🙄takže nezbývá než ten test ...

lachtanice86
3. dub 2020

@nikolls998 no když spíš s milencem bez ochrany, tak ano můžeš být těhotná

andza
3. dub 2020

Ano

aselluska
3. dub 2020

@lachtanice86 divný 😁 kdybych teda spala s milencem bez ochrany, tak bych z toho asi stres měla. Záleží na tom, jestli je to milenec co se lásky týče, nebo chlap co přebývá 😏

eviicka
3. dub 2020

Mně se to nestalo za cca 12 let praktikování, otěhotněla jsem vždy až ze skutečně plnohodnotného nechráněného sexu, ale možné to samozřejmě je a ne zase tak výjimečné... (možné je i otěhotnět přes hormonální antikoncepci, s kondomem atd. a přerušovaná je jedna z nejméně spolehlivých metod).

anguly
3. dub 2020

No... Teď jsem cca v 17tt a scénář obdobný... Takže ano, může se stát... 🤷

vopice1
4. dub 2020

No obě moje těhotenství jsou z 'kapky' 😂 😂 první nečekaně po 4 měsících vztahu a teď druhé po 4 letech. Druhý jsme chtěli, ale nevěděli jsme kdy 😂 no a teď budeme mít druhý i třetí - dvojčata 😊

nikolls998
autor
4. dub 2020

Nadruhou stranu to takhle praktikujeme fakt pokaždé jen si hlidam ovulaci aby to bylo mimo ni teď sem to nějak neuhlídala ..

vopice1
4. dub 2020

@nikolls998 jo a teď podruhé to bylo přesně v den ovulace (poprvé asi 2 dny po skončení MS).

baraskaska
4. dub 2020

Pri dodrzeni urcitejch veci, jen minimalni. Problem by byl kdyby si pritel udelal dobre pred sexem. Nebo kdyby to byl druhy sex. Protoze pak se muze stat ze v te tekutine muze sperma byt. My to takhle provozovali vzdycky a kapicku pozoruji taky vzdy. Mame dve deti obe planovane.

mamio
4. dub 2020

@nikolls998 nepravděpodobné

luska__
4. dub 2020

Moje kamarádka otěhotněla , když měla druhy sex za sebou. A k ejakulaci nedoslo

krupka3
5. dub 2020

Podle me je to nepravdepodobne, ale rozhodne je to mozne.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru