• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Je možné, že ve 13. tt cítím pohyby miminka?

23. dubna 2015 
já v předchozím těhu cítila jako prvorodička od 15 týdne motýlky
3. říj 2012 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja u prvni v 16tydnu, byla desny rarach i kdyz byla hluboko v brichu a pred sebou placentu tak to bylo rodeo. Jestli bude druhe tak to budu snad vedet v desatem :slight_smile:)))
30. říj 2012 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky připadám si jako blázen,ale včera jsem byla na ultrazvuku ve 12 tt a byla jsem vykulená,jak se mimi už krásně hýbalo ručičkama a nožičkama:slight_smile: čekám druhé a vůbec nic si nepamatuju...večer jsem v klidu normálně začala cítím jemné pohyby..přišlo mi to jako blbost..ted peču kamarádce dort a normálně sem se musela jít podívat sem jestli nemám halucinace,ale prostě ty pohyby cítím:slight_smile:
30. lis 2012 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veverka83 Možné to je, moje kamarádka co je také podruhé těhotná je začala cítit od 13 tt
30. lis 2012 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Urcite je to mozne,ja jsem jako prvorodicka taky citila pohyby uz nekdy na zacatku 15.tt...
30. lis 2012 ve 12:47  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
no já si myslím,že to máma pozná..manžel samozřejmě se ptal a miláčku nemáš zaražený prdy? chlap no:slight_smile: když jsem měla kontrakce po 3 minutách u prvního,tak si taky myslel,že mám zaražený prdy :grinning:
30. lis 2012 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jsem těhotná poprvé a jsem přesvědčená že jsem cítila pohyb na konci 12týdne, takový šimrání ... a prdy to nebyly :slight_smile: moje teda má dva kluky a říkala že to ve třetím měsíci cítila taky...
22. led 2013 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak se přidávám do klubu, čekám druhé mimi, u prvního jsem to poznala až ve 20tt, u druhého zrovna dnes, na začátku 13tt. už pár dní byly takové náznaky, ale od dnešní noci jsem si jistá. mimi mně nenechá spát. cítím to jako dloubání, šťouchání, asi 5 cm pod pupkem. velice mně to překvapilo vzhledem k synovi, že u něj to bylo celkem pozdě. a taky proto, že jsem vždy měla trochu břicho, a často mi ultrazvuk dělali vaginálně. ale dneska prostě máme divokou noc! v pondělí jdu na screening, tak cítím, že by to mohli udělat přes břicho :slight_smile: s takovou si asi nebudu muset pořizovat angelsound. někde jsem slyšela, že holčičky se z bříška ozývají dřív, může mi to někdo potvrdit? tu bychom moc chtěli, akorát jsem si nemyslela, že to bude zase takový divoch!
25. led 2013 v 01:03  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Take si myslim, ze je citim, jsem ve 13tt a mam alergii, vzdy po kychani mi mimi nazvaci, ze uz by to stacilo par pohyby!
13. črc 2014 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem nyní ve 14. týdnu a už týden také cítím takové slabé náznaky - jakoby pohyby. Jsem ráda, že nejsem jediná a že si to nevsugerovávám:slight_smile:...hned je to takové reálnější, když člověk to mimi cítí, jak kope:slight_smile:...a u prvního jsem byla marná - cítila jsem to určitě až někdy po 22.týdnu. A také mám docela břicho...ale asi na tom špeku moc nezáleží:slight_smile:
26. črc 2014 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem po druhe tehotna....a dnes jsem 12tt +5 a vcera jsem take citila pohyby kdyz jsem v klidu lezela,jinak to necitim.U prvniho to bylo o dost pozdeji....ale je to mozne :slight_smile:
16. led 2015 v 19:11  •  čeká miminko, termín má v červenci 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mifinka Dnes mi doktor řekl, že mi klesla placenta a že nesmím sex, jsem 11+6, mám se něčeho bát? Doktor dost stresuje? Jak to máte vy, píšete, že máte kleslou placentu.
3. bře 2015 v 10:34  •  čeká miminko, termín má v září 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je tedy pravda ze u prvního to trvá dyl než zatuka na maminku?
23. dub 2015 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ajina10 většinou ano, není to tím, že by se druhé a další pohybovalo víc než první, spíš ale u dalších těhotenství už maminka ví, co očekávat a rozezná pohyby od jiných hnutí v břiše (střeva, lupnutí vazu který drží dělohu atd.) snáz. Taky děloha bývá v dalších těhotenstvích už citlivější, všechno už to prostě "zná", tak proto většina maminek (i já mám tu zkušenost) popisuje, že u prvního cítily pohyby později než u druhého.
23. dub 2015 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tvůj příspěvek