Co myslíte holky, je to pozitivní vývoj? Těhu říznaky žádné. Jen mě celý den pobolívá v podbřišku , jak kdyby měla přijít MS. Dle doktorky teprve 4tt. Poslední MS 30.5. K doktorce jdu až 11.7.
Vypadá to hodně dobře.🙂
Ano, vypadá to fakt dobře a moc ti držím palce 😍
Já bych řekla, že je to na dobré cestě 🙂
Jasněěě, vypadá to dobře 🙂
Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu
Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník ti poradí v každém trimestru.Zjisti víc o prvním trimestru.Zjisti víc o druhém trimestru.Zjisti víc o třetím trimestru.Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.Nebo také screening v 1. trimestru.Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.Závažná pak je preeklampsie.
Vypadá to hodně dobře.🙂