Je tam duch?

yukonek
10. zář 2018

Ahojky dneska ráno jsem nalezla tohle na testu - do M/S zbývá 5 dni, trochu mě bolí prsa a už tak týden mám šílený hlad neustále. Myslíte, že se povedlo?

natlinka27
21. říj 2018

@vendelinka08 přesně tak pokud teplota zase klesne a nepřijde MS tak budu volat dr. Nic jiného nezbyde jen čekat

saminomimino
21. říj 2018

@natlinka27 tohle není cyklus,to je chaoz,teploty lítají,špinění mimo MS,tady vám nic nevyřešíme,těhotná nejste s takovýma teplotama,běžde k doktorce a nechce se vyšetřit,ovulace neprobíhá ani není náznak že by se o to tělo snažilo,pokud nechcete k dr nasadte kontryhle a gynex

hermij
21. říj 2018

@saminomimino Kontryhel paní v prvé řadě způsobil anovulační cykly, tak ho tu prosím nedoporučujte. Je to skvělá bylinka, ale ne na přivolání ovulace, bohužel. Letitá praxe v oboru, prosím pěkně!! I osobní zkušenost, také jsem si s ním kdysi mylně zavařila :( Každá žena je jiná, někomu nic způsobit nemusí, ale tato bylinka podporuje činnost estrogenů, takže se hodí pro jiné neduhy. Paní potřebuje podpořit progesteron. Co udělá gynekoložka? Pokud si žena postěžuje, že chce ovulaci a otěhotnět? metodou volby jsou vyvolávačky. Ale pokud nejsou dozráté folikuly, tak nemá z čeho ovulovat. Nemá se co uvolnit :( Holt jeden anovulák, to není žádná hrůza, jiné cykly měla paní pěkné, sdílela tu záznamy. @natlinka27

natlinka27
21. říj 2018

@saminomimino teploty mě předtím lítali protože sem pak dostala angínu a cejtila už na sobě něco... Ovu testy předtím byli pozitivní. Pak sem opět po týdnu byla nachlazena a teplota opět začala lítat jako vždy když mě není dobre gynex nechci zkoušela sem a rozhodil mě cyklus. Kontryhel sem pila delší dobu a nepomohl mě. U dr sem byla 1.10. Ten mě řekl že zatím ovulace nebyla ale že by mohla být za 3-5dni. A doporučil inofolic a ten sem začala hned brát . Neříkám že sem těhotná jen mě to zarazilo co to má znamenat. A pokud teplota nepůjde teď nahoru nebo bude lítat tak samozřejmě k dr zajdu ale nechám tomu čas aby popřípadě ms přišla sama bez nějakých injekci apod.

saminomimino
21. říj 2018

@hermij bylo to doporučení co obecně pomáhá,na přivolání ovulace me gynex pomohl,ale pokud má paní takové cykly pořád,bude problém větší,ale to já těžko posoudím,nevím jaké je měla v minulosti,nejste doktorka tak asi nevíte co paní má za problém a víte přesně jaký hormon jí chybí,to je jste odbornice 🙂Gynekolog jistě něco zmůže a pokud ne tak klinika,tam ji pomůžou mile rádi,chce díte,přdpokládám tak asi to nenechá jen tak

natlinka27
21. říj 2018

S dr sem i mluvila a říkal že tomu dáme čas do dubna a pak by nás poslal na vyšetření a předtím cykly byli v pohodě. A vím že občas anovulak může přijít

saminomimino
21. říj 2018

@natlinka27 nemoc může nadělat paseku,každa jsme jiná,mě na cykly nevadilo nic,ani horečky ani ATB,to neznamená že vám to nerozházelo,ale tohle je velmi zmatený graf,ale my taky těžko posoudíme zda dobře měříte,opravdu i maličké odchylky nadělají zamtek

saminomimino
21. říj 2018

@natlinka27 určitě,pokud je to vyjímka,je to běžné,trvalý stav už dobrý není,hodně štěstí

natlinka27
21. říj 2018

@saminomimino mě právě začne lítat teplota jak mě není dobré proto sem pár dní ani neměrila teď pouze beru inofolic nic víc

hermij
21. říj 2018

@saminomimino Mám odborné kurzy a školení v této oblasti, takže ano, dokážu ze záznamů vyčíst, jaký hormon je v nerovnováze. Navíc jsem s gynekology v kontaktu, když si nejsem jistá. Kvalitní vyšetření zmůže hodně, ale paní doktorka se v této situaci moc odborně nezachovala :( Jsem ráda, že Vám Gynex zabral na Vaše obtíže a vím, že jste to nemyslela špatně a je pravda, že jsem měla více informací, protože jsem viděla asi 2-3 předchozí cykly a Ty byly v pořádku. Teď nejspíš hodně zmohla nemoc a stres (pokud byl). V praxi vidím, že každá žena snažící se dítě je hned strašně ve stresu, když zjistí, že neovuluje :( Věřím, že to v příštím cyklu bude OK a když ne, určitě bych doporučila další vyšetření u gynekoložky, snad vymyslí něco kloudnějšího.

natlinka27
21. říj 2018

@hermij mě dr doporučil abych se vždy objednala v polovině cyklu na utz že se podívá kdy by mohla být ovu říkal že když cykl je 35-36 dní že ovu může být 18dc - 25dc změnila sem dr předtím dr nic neřešila. Takže teď právě sem byla poprvé u nového 1.10.tak uvidím jak dál bude bt a kdyztak mu zavolám když do 14 dnů nepřijde MS aby se na mě podíval 🙂

saminomimino
22. říj 2018

@hermij paní uvádí že že nemoc ji ovlivňuje teploty,jen mi přijde divné že až tak že neovoluje,podstatný bude následující mesic,teď je těžké soudit po jednom měsíci že ji hned chybí hormon 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru