Jsem ještě těhotná? Dnes už mě nebolej prsa

zyoma
2. lis 2014

Holky, blby dotaz. V Patek jsem si udelala dva testy, oba pozitivni, k doktorce se dostanu mozna pristi tyden. Meli jsme radost, ale co me trapi... Vzdy nez dostanu MS, tak me hrozne bolej prsa, ted zase hrozne boleli, krome toho nafoukle brisko, obcasne pobolivani podbrisku a unava, no tusila jsem to 🙂
Ale dneska uz me prsa nebolej, a to me trochu desi, vim ze tady holky casto pisou,ze je problem kdyz odezni priznak tehotenstvi ( nebo to nemam brat jako priznak tehotenstvi kdyz me bolej pred kazdou MS?). Nevim kdy se dostanu k doktorce, ale bojim se, tak se ptam ☹ Diky

luciebx
2. lis 2014

pokud mas stale pozitivni test.. a ms neprisla.. tak k dr muzes jit.. nevim co tam budes delat pokud ti ms jeste jako by neprisla.. nebo jak dlouho uz ti ms ma zpozdeni?... k dr na to aby ti udelala utz bys mela mit tak 2 tydny od vynechani ms.. aby bylo na utz neco videt.. srdicko atd.. jinak driv tam pujdes zbytecne..

lucifereeek
2. lis 2014

já mám takové příznaky před každou ms, že mě bolí prsa, mám nafouklé břicho, nejsou to jen těhotenské příznaky ale i předmenstruační, pokud ale máš dva pozitivní testy, těhotná být opravdu můžeš 🙂 zkus to nechat na ten příští týden až se na to podívá dr., tady ti stejně nikdo nemůže říct, jestli si opravdu těhotná nebo nejsi 😉

tarra27
2. lis 2014

@zyoma není to vymizení, máš jinak hormony než dřív...a v těhotenství tě prsa občas budou bolet a občas nebudou, na to si zvykni 😉 nikoho nebolí 24hodin denně 9 měsíců 😉

zyoma
autor
2. lis 2014

@tarra27 diky, ja vim, ze nemaji bolet celych 9 mesicu, ale v podstate nevim jak dlouho maji trvat klasicke priznaky tehotenstvi...

zyoma
autor
2. lis 2014

@luciebx ahoj, ja vim, ze na doktora je brzo, proto jsem nervozni....je to asi 5 dni od vynechani...spis jsem si byla tak nejak jista, ze jsem tehotna, ale znervoznelo me to, ze prestali bolet... Kazdopadne diky, zkusim byt nejak v pohode 🙂

tarra27
2. lis 2014

@zyoma je to individuální...navíc tři dny je mít budeš, pak zase ne....
nechtěj věci podle příruček...jsi originál, tvoje tělo taky 😉 a není špatně, že neudeš mít žádné klidně celý těhu (když nepočítám bříško)..jsou ženy, ktere krom bříška nic nemají...a jsou takové,kterým je zle do 7měs a pak jsou oteklé atd...
nic není špatně....užívej si to, s největší pravdepodobností těhotná jsi 🙂

zyoma
autor
2. lis 2014

@lucifereeek no neresim to, jestli jsem nebo ne, ale jestli jeste jsem... Krome zminovanych priznaku, mi bylo navic spatne, byla jsem malatna a naladova... Takze jsem to tusila, jeste nez jsem si udelala test...a ten to potvrdil. Zkusim teda udelat si test v pondeli pro jistotu

terinda
2. lis 2014

@zyoma teď stejně nic nevyřešíš. Za 2 týdny si skoč k dr. na kontrolu a pak uvidíš. Příznaky buď jsou nebo nejsou, je to individuální. A nemá cenu zkoumat, jak to kdo má 😉

curdibilka
2. lis 2014

@zyoma U prvního těhotenství jsem neměla příznaky žádné, dokonce mi přišla normálně MS, takže jsem těhotenství zjistila někdy ke konci 8., 9.tt tím, že mi nepřišla další MS a u druhého mi bylo zle, byla jsem ko, malátná, spavá, unavená už asi 3 dny před očekávanou MS a hned jsem věděla, že jsem těhotná, takže každé těhotenství je jiné. Buď v klidu a zkus ještě testnout v týdnu. 🙂 Držím pěsti. 🙂

nonacek
2. lis 2014

@zyoma souhlasim s tara27. jestli jsi mela pozitivní test... tak bud v klidu tohle není důvod nepokoje. hormony proste dělaj divy,v tomhle stavu.! přeji ti klid v srdicku a krásný rostoucí bříško! ✌✌✌✌

belleelle
2. lis 2014

@zyoma já měla úplně bolení a pocity jako před ms, den před ms. jen tak jsem si udělala test, snažili jsme se, šla se sprchovat, ani jsem s tím nepočítala, a pak tam byla čárka. no a do srdíčka jsem snad testovala pořád, buď klasika nebo ovu test.

hapovab
3. lis 2014

@zyoma zavolej si k dr ať tě vezme na krev (hcg) a budeš vědět hned.

hany_bany
3. lis 2014

mě prsa bolely tak ode dne vynechání MS, a taky tak 5 dní, pak se to uklidnilo, v 7tt jsem byla u doktora a všechno v pořádku 😉 Objednej se k doktorovi a mezitím si můžeš udělat ještě jeden testík, jestli čárka sílí, tzn. jestli roste HCG

luciebx
4. lis 2014

@zyoma tak jak si dopadla??

zyoma
autor
4. lis 2014

@luciebx no udelala jsem si pro jistotu test jeste jednou, a zase pozitivni 🙂
Volala jsem na gyndu, objednala me az na 24, ze driv stejne videt moc nebude, s cimz souhlasim, ale nevadilo by mi kdyby me objednala driv🙂 uz jen jestli to neni mimodelozni...

zyoma
autor
4. lis 2014

Musim rict, ze je to opravdu jako na horske draze 🙂 prsa uz zase bolej...

luciebx
4. lis 2014

@zyoma tak to je fajn ze test mas stale pozitivni.. ted uz si myslim ze bude vse fajn... 😵

zyoma
autor
4. lis 2014

@luciebx diky, taky doufam 🙂

anna159
4. lis 2014

@zyoma ahoj, musim rict, ze to mam taky podobne, uz 15dni meskam, dva pozitivni testy a priznaky si odchazi a prichazi, tak jak rikas jak na horske draze. Nejdriv me to strasne vylekalo, ze se neco deje (minuly mesic jsem mela biochemicky tehotenstvi), ale ted jak pozoruju, ze se to porad meni, tak uz me to neznepokojuje.K doktorovi jdu teda taky az pristi tyden, tak to nemam potvrzeny. Ale verim, ze bude vse ok 🙂 clovek se fakt nesmi tak moc pozorovat

zyoma
autor
9. lis 2014

@luciebx
@hany_bany
@nonacek
@anna159
@curdibilka
@lucifereeek
Tak do vcerejska bylo vsechno ok. Carka krasne silila, ja jsem se citila dobre... Jenze jsem meli s manzelem vcera vecer sex, a hned nato jsem zjistila, ze krvacim jasne cervenou krvi ☹ zachvili to prestalo, ale fakt me to vydesilo. Rikala jsem si, jestli mam zajet do nemocnice, ale kdyz uz nekrvacim, tak spis pojedu az zitra k me doktorce. Ach jo, je mi z toho smutno, nevim co si myslet...

curdibilka
9. lis 2014

@zyoma Po sexu to bývá normální, děloha je hodně prokrvená a stačí málo a už je to. Určitě jdi zítra k dr. a pokud bys začala dnes znovu krvácet, neváhej jet na pohotovost. Nemusí to být nic, ale taky to může být hematom atp. Možností je hodně, každopádně za sebe laika doporučuji dneska být v klidu a zítra neváhat a jít k dr. 🙂 Nemáš třeba i teď termín MS? Já jsem u obou těhotenství lehce zakrvácela v termínu MS. 🙂Držím pěsti. 🙂

nonacek
9. lis 2014

@zyoma nechce te strašit,ale presne takhle jsem Já potratila, udělej jsi další tt

nonacek
9. lis 2014

@zyoma dej nám pak vědět. budu ti držet palce! ale mela jsem to samé po styku jsem začala mirne krvácet a druhy den už to nebylo mirne , ale silné krvácení jela jsem na pohotovost protože byla neděle a byl s toho potrat držím palce ať to nedopadne jako u mně

zyoma
autor
9. lis 2014

@curdibilka to ne, mela jsem mit MS pred 9 dny...

lucifereeek
9. lis 2014

@zyoma my ti bohužel neporadíme nevíme co to je, já taky když jsem poprvé potratila, tak jsem krvácela, ale může to být i podrážděný čípek, prostě cokoliv, být tebou tak teď nesexuju a uvidíš u dr. co ti řekne, já třeba teď v těhotenství špinila dohněda a to jsme žádný sex neměli, znám i holky, co fakt hodně krvácely a nakonec to bylo vše ok, může tam i prasknout jen nějaká žilka, ale jak říkám, nejlíp to zhodnoutí dr., tak držím palce

nonacek
9. lis 2014

@zyoma tak co este krvácís nebo už ne? jen by mne zajímalo jestli to za krvácení bylo jen po styku? a pak už nic? jestli ano tak by to nemuselo byt to nejhorší.

zyoma
autor
9. lis 2014

@nonacek no ono to za chvili prestalo. Zatim dobry, je fakt, ze se furt kontroluju, dost se bojim. Doufam, ze me zitra doktorka prijme, ach jo. Dneska dceru radeji ani nezvedam, to dnes dela manzel, jenze zitra uz jde do prace.

nonacek
9. lis 2014

@zyoma tak to asi nebude nic špatného někdy se stává ze žena tehu po styku za krvácí. Ja po styku mirne za krvacela,ale ráno to jelo naplno..... tak ti držím obrovský palce ani nevíš jak moooooooooc✌ zítra dej vedet✌ hlavně byt v klidu a ne koupje se to se prý nemá po tom krvácení! Držím palce a myslím na tebe,Já tohle zazyla a ze smutný koncem tak ať u tebe to skonči šťastný koncem ✌✌✌✌💜💛💚💙💟

zyoma
autor
9. lis 2014

@nonacek moc ti dekuju! Zitra dam urcite vedet. I v minulem tehotenstvi se mi stalo tak na konci 1. trimestru, ze jsem po sexu mirne spinila, ale s timhle se to nedalo srovnat, jsem nemohla celou noc spat...
Tobe preju at se to uz neopakuje a at dopadne dalsi tehotenstvi dobre!

nonacek
10. lis 2014

@zyoma moc ti děkuji! A myslím na tebe a držím palce. A napiš jak jsi dopadla 💋💋💋💋

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru