Jsem v 5. - 6. týdnu

nikovaneska
30. kvě 2019
Mám to potvrzené od doktorky už ať je 12.6.rekne nám co dál jestli srdíčko bije a roste..☺️
atnea
Autor odpověď smazal
Zobraz
atnea
30. kvě 2019
@nikovaneska Ahoj, já byla dnes taky na první kontrole, jsem v 6+0 tt a jdu taky 12.6. na kontrolu 🙂. Myslela jsem teda, že dnes už by tam mělo být srdíčko. Tak držím palce
nikovaneska
autor
31. kvě 2019
@atnea ahojky tak super hodně štěstí,právě sem celá nedočkavě jesi bude vse v pořádku a srdíčko už bude tlouct ..je to moje první těhotenství bylo plánované ale nečekaly SME že se zadaři tak rychle tak hlavně ať je vše jak má být🙂
atnea
31. kvě 2019
@nikovaneska moje prvni taky, za jak dlouho se podarilo? Nam myslim 5. mesic. Snad bude vse v poradku, rikal ti doktor taky, ze zatim nic moc nevidi?
atnea
31. kvě 2019
@nikovaneska ja mela posledni MS 18.4. Tobe vychazi jak? Jestli jsme na tom podobne.
nikovaneska
autor
31. kvě 2019
@atnea no vysadila sem prášky v půlce března teď je konec května,jj ukázal mi jen takový flíček tak uvidíme..já poslední ms 25.4. tak podle tehu..kalkulačky to vychází na začátek 6 týdne..
nikovaneska
autor
31. kvě 2019
@nikovaneska jsi o týden napřed no 🙂
atnea
31. kvě 2019
@nikovaneska tak to mate super, ze to hned vyslo 🙂. No zas zalezi kdy byla ovulace, nevime jak je stare. Trochu se tim uklidnuju 🙂
nikovaneska
autor
1. čer 2019
@atnea jj šlo to rychlé hlavně ať je vše v pořádku,ovulace právě nevím vůbec sem si to nehlidala tak uvidím co řekne doktorka,teď mi vlastně ani nic neřekla jak je to staré jen že je to ještě brzo tak sem zvědavá😊
atnea
1. čer 2019
@nikovaneska ja se ted v praci vubec nesoustredim a nic se mi nechce od te doby co jsem to zjistila.
nikovaneska
autor
1. čer 2019
@atnea noo já už musela skončit tahame tam těžký Kábele a doma si to taky přály..
pajulisek
1. čer 2019
Já jdu k dr také 12.6. 😍 Také jsem nedočkavě jestli bije srdíčko a je vše ok 🙂🙂
atnea
1. čer 2019
@pajulisek a uz si byla u dr.? Snad bude 12.6. dobry den a bude vse v poradku.
@nikovaneska Holky a jak to mate se sexem? Bojite se taky trochu, ze by se mohlo neco stat? Pred kontrolou jsem se nebala, ale poboliva me bricho a dal mi hormony na podporu.
nikovaneska
autor
1. čer 2019
@atnea se sexem zatím spolu spíme ale dáváme si pozor takže pomalí tempo,tak zatím mě nic z toho nebolelo ani výtok,krvácení.ale dybych měla ty hormony tak asi brzdim a zeptám se u Dr..
pajulisek
1. čer 2019
@atnea jj byla jsem už na potvrzení tehu.. Dneska tedy ale začínám 8 tt
atnea
12. čer 2019
Holky, tak jak dopadla kontrola? U me dobre, bylo uz videt srdicko. Ale prukazku jsem jeste nedostala.
nikovaneska
autor
12. čer 2019
Já dnes na kontrole skoro 7 týden srdíčko pěkně bije..prukazku dostanu za 14 dni
nazka
12. čer 2019
@nikovaneska ja vubec netusim,kdy prukazka. jsem nejaky 8.tt, a jdu pristi tyden zas na kontrolu. minuly tyden srdicko videt nebylo, delal mi ale jen venkovni utz. jsem zvedava
nikovaneska
autor
13. čer 2019
@nazka tak uvidíš třeba si chce být jistej že bude vše v pořádku a pak ti dá prukazku☺️
atnea
13. čer 2019
@nazka pres ten venkovni neni poradne nic videt, divim se, ze neudelal vnitrni. Pristi tyden uz bude vse dobre 🙂
pajulisek
13. čer 2019
Tak já byla včera také na kontrole 🙂 prý krásně odpovídáme 8+4 😍 už jsem objednaná do genetu na velký utz a 3.7 si jdu pro průkazku 😍😍
nazka
13. čer 2019
@atnea v prvnim tehu mi delal ten vnitrni dve kontroly urcite. proto jsem byla prekvapena, ze ne. jen zmeril plod (18mm) a rekl,ze je to vic mez prvni mereni u prvniho tehu a at dorazim za 14 dni a koukneme,jak roste. ale teda ani v prvnim tehu nebylo hned srdicko. takze jsem fakt klidna. spis jedeme za 14 dni do Recka,tak je to takovy,ze se ani moc netesim
@nikovaneska
atnea
13. čer 2019
@nazka my meli jet taky, nastesti zrusili let, tak nam to tak vyslo. A momentalne jsem bez energie a chuti na jidlo, tak pockam par tydnu, jestli se to spravi a jeli bychom. Rikam si, kdovikdy se zas podivame k mori 🙂. Uzij si to a odpocivej. Takze vy uz s jednim mrnousem jedete?
nazka
13. čer 2019
@atnea ja mam dvou a pul letou holcicku a prvne jsme s ni leteli loni v lete a bylo to uplne v pohodě. kamoska,co ma starsi rikala, jezdete,dokud jsou blby😂 a neco na tom je.. kam jste meli letet?/my jen do Recka
atnea
13. čer 2019
@nazka ja myslim, ze s malyma detma jde cestovat. No pritel to vidi skepticky, ze do jeho snad 18 budem sedet doma a hlidat ho 😃 . Ten o tom, ze by jsme s tak malym nekam jeli nechce ani slyset. My jsme meli letet taky do Recka- Korfu. Moc jsme se tesili, tak snad to vyjde jeste. Ja jsem na cestovani zavisla.
nazka
13. čer 2019
@atnea ja prave taky..
chtela jsem k mori uz,kdyz bylo maly 11mesicu a manzel odmitl. a paradoxne pak priznal,ze by to bylo vic v klidu nez v tom roce a pul (to mela takovy jalovy obdobi,kdy uz behala a mela svuj rozum,ale zaroven skoro neposlouchala a. zadny pud sebezachovy taky nemela).
a odkud jste meli letet? ja myslela,ze celkove Recko moc nerusili..
atnea
13. čer 2019
@nazka tak to jsem netusila, ze s tak malym je to jeste lepsi. Pravda, ze aspon nikam neutece. Meli jsme letet z Bratislavi.
nazka
13. čer 2019
@atnea protoze mas relativne klid.. sedi, hrabe okolo sebe a kouka, vic k zivotu moc nepotrebuje 😂 jakmile zacnou behat, nastava hon na deti, aby si neco neudelaly 😂 kdyz by bylo vse ok, rada bych pristi zari zkusila taky more..
atnea
14. čer 2019
@nazka tak to je dobre vedet 🙂, ze toho vyuzit.

Sem začni psát odpověď...

Odešli