Jsem v 5tt a nebolí mě prsa, měly jste to taky tak?

mihy
2. led 2017

Ahoj holky, mám dotaz ohledně bolesti respektive nebolesti prsou v 5tt. V září jsem bohužel v 11tt podstoupila revizi po ZT (přestalo bít srdíčko) bylo to mé první těhotenství a do té doby mě vždy před MS a také po těch pár týdnů těhotenství bolely prsa. V těhu až tak, že jsem si myslela že mi upadnou🙂 nicméně po revizi už mě nikdy bolet nezačaly, ani před MS a ani nyní, když jsem zjistila že jsem v 5tt. Prostě už vůbec nebolí. Měla jste to některá také tak? Bojím se, že těhu zase nedopadne, když mi není špatně a ani prsa mě nebolí☹

fallingstars
2. led 2017

@mihy Myslím, že to nemusí nic znamenat. Mě prsa bolely jak čert, ale od 11. týdne prakticky ze dne na den nic (nebo jen velmi málo) - a vše bylo v pořádku. Pak po nějaké době začaly bolet zase, jinak. Příznaky neindikují prosperitu těhotenství. Mně třeba nebylo ani 1x nevolno, prsa byly prakticky "to jediné, co jsem měla" 😉 (Ještě s únavou...). Samozřejmě to neznamená, že to určitě dopadne, to nikdo neví, ale taky to neznamená průšvih...😉 Kamarádka taky prodělala ZT a do poslední chvíle příznaky měla...

laskonka85
2. led 2017

@mihy Ahoj ,ja mam za sebou dve ZT.takze chapu tve obavy,ale ted jsem po 4 tehotna a zezacatku jsem to na sobě vubec nezpozorovala..Zadny bolesti a nevolnosti.Prislo to az kolem 7 tt.A stoji to tedy za to..Takze neboj..to jeste prijde😉

zutinka
2. led 2017

@mihy Ahoj,mam za sebou dve tehotenstvi.Ani u jednoho me prsa nebolela.A vse bylo v poradku.

anaon
2. led 2017

Jestli máš příznaky nebo ne ti stejně bezproblémové těhotenství nezaručí. Navíc 5tt mi ještě přijde brzo na to mít nevolnosti a bolesti prsou, alespoň teda u mě se objevily až cca v 7tt. Vím že to není jednoduché, ale tím že se budeš takhle věčně pozorovat a vyvozovat z toho závěry ničemu nepomůžeš. Mě prsa pobolívala jen asi týden a když to přestalo, tak mě to tak vyděsilo, že jsem byla přesvědčená o tom, že mám ZT. Dokonce jsem to obrečela a několik dní před kontrolou jsem z toho stresu byla úplně nepoužitelná. No a jak se pak ukázalo, miminko bylo naprosto v pořádku. Od té doby to beru tak, že co se má stát se stane a věřím našemu miminku, že to zvládne.

astyna
2. led 2017

U prvního těhotenství mi nebylo vůbec nic, kromě pohybů a růstu břicha jsem si ničeho nevšimla 🙂 co bych za to nyní dala 😀

almara2
2. led 2017

Čekám třetí dítě a prsa mně nikdy nebolela 😊 já měla spíš jiné neduhy-zanety dásní, bolest kostrče apod.

winter
2. led 2017

Mě začaly příznaky až v 8tt, do té doby vůbec nic. Každá to má jinak a nic to neznamená, neboj🙂

lucinka58
2. led 2017

Však to podmínkou úspěšného těhotenství není, aby tě bolely 🙂 Mě teda začaly pobolívat až tak v 7 tt 🙂 A od té doby je mě taky furt blbě 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru