Kluk?

tereza1400
15. srp 2022

Dobrý den, dneska jsem byla na 1. Screeningu a pan doktor o pohlaví nic neříkal, nechtěla jsem se ptát protože mi v tu chvíli stačilo že je vše v pořádku ale když jsem přišla domů začala mě to zajímat.
Doma máme už jednoho chlapečka teď chceme holčičku a já si jsem od prvního okamžiku jistá že to je holčička ale podle fotky bych řekla že je to jasný kluk co myslíte? manžel furt že to může být cokoliv že kdyby to šlo takhle moc vidět doktor nám to řekne tak nevím .

krisstina93
15. srp 2022

Špatná fotka, takhle brzo bys potřebovala spíš fotku z boku ale ne tu 3D, ono mají obě pohlaví pohlavní hrbolek a podle jeho sklonu se určuje pohlaví, tady to nepoznáš.

tereza1400
autor
15. srp 2022

@krisstina93 Tak fotku z boku bohužel nemám .
Ale moc děkuji za odpověď příští týden jdu na kontrolu tak uvidíme jestli tam něco řeknou nebo bude aspoň lepší fotka 🙂

werik153
15. srp 2022

@krisstina93 dá se to zjistit i podle hodnoty HCG a PAP z prvního sreeningu. Máš hodnoty u sebe?

ladyjigsaw
16. srp 2022

@tereza1400 já bych teda taky řekla že je to chlapeček

majena39
16. srp 2022

@werik153 to slyším prvně... Kdyby to tak bylo, nesdelovali by potom pohlaví všem hned na prvním screeningu? 🙂

zet83
16. srp 2022

@werik153 to jsem také nikdy neslyšela??

kolibrik123
17. srp 2022

Já bych teda řekla, že ten “pindík” mezi nohama může být klidně pupeční šňůra, která pak pokračuje kolem levé nohy…

kar17
Autor odpověď smazal
Zobraz

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru