Kontrola daleko a angelsound. Kdy jste poprvé slyšely srdíčko?

12. pro 2022

Ahoj holky, měla bych byt 11tt, srdíčko potvrzeno 3 týdny zpět. Do kontroly ještě par dni zbývá, a člověk mysli na to, jestli je všechno v pořádku 😐 (ano diskuze nečíst, už jsem poučena 😀). Zkoušela jsem parkrat už angelsound mini a zatím bez úspěchu. Hledam hodně dole a nic, vím ze spousta holek slyšela i o mnoho týdnu dřív.
Kdy jste zaslechly poprvé vy? A mate nějaké rady, jak si užívat těhotenství, místo stresu? 🙈😀 dekuji všem za nekriticke komentáře ❤️

malinkata
12. pro 2022

Já cítila určitě až od cca 12 týdne

janches
12. pro 2022

Já jsem taky našla až 13 tt. Musela jsem vyměnit baterky 🤣. Každopádně jsem nejdřív pořád nacházela pouze svůj tep a taky mě to hrozně vystrašilo. Pak se mi zase skoro týden najít nepodařilo... potom zase ano 😉. No možná je to hloupost, ale já ho najdu vždy jen když jsem nenajezená. I teď v 15tt ho s plným bříškem prostě nenajdu 🤣🙈. Asi nezbývá než věřit, že je vše v pořádku a nemyslet na černé scénáře. Je to těžké, vím, ale stejně toho člověk zas tak moc neovlivní... držím pěsti, ať je vše v pořádku 🍀

kolibrik123
12. pro 2022

Tak klobouk dolů před všemi, kdo tam v těchto brzkých týdnech něco najde. Já si ho půjčila od kolegyně až 18tt, hledala jsem asi 15 minut, než jsem něco našla, a to jsem tu věc měla nacpanou těsně nad pánevní kostí a otočením dolů, div jsem si neudělala do břicha díru 😂 a občas jsem ho nenašla vůbec, jak hluboko v pánvi bylo mimi položeno. A primářka měla i problém na UZ, jak hluboko byl. Takže je to úplně normální, že nic nenajdete 😉 Nestresujte se, pokud by se mělo něco pokazit, nezměníte to posloucháním břicha. Takže stres nemá smysl. Žijete svůj život, užívejte si, co to jde, dokud tu prcek není a těšte se ♥️ univerzální návod je nemít čas na přemýšlení o katastrofách, zábavte se a všechno bude tak, jak má být 🤩 přeji jen to nej a gratuluji ♥️

axel85
13. pro 2022

Hele já se bojím každý den,každé kontroly a budu až do porodu.aby se dítě narodilo živé a zdravé.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru