Kontryhel čaj a kyselina listová. Máte zkušenost?

zuzanajaresova
20. led 2020

Ahoj 🙂 jsem po biochemickem těhotenství, prosím vás, pila jste nějaká čaj z kontryhele? Prý to napomáhá a normálně dále zobu femibion 1 ať se co nejdříve zase zadari 🙂 ... nebo nějaké doplňky? 🙂 děkuji

loylii
20. led 2020

@zuzanajaresova presne po téhle kombinaci jsem otěhotněla 2x během 4 měsíců. Věk pokročily, před tím několik let snahy😉

krupka3
20. led 2020

Femibion teda nevim, jak by mel v otehotneni pomoct. Je to listovka a par vitaminu. Listovka sama o sobe otehotnet nepomaha, je to jen prevence vyvojovych vad plodu. Kontryhel je na tyhle veci fajn, treba hodne zeny chvali Gynex. Drzim pesti

loylii
20. led 2020

@krupka3 Femibion, Fertiprona a podobné přípravky jsou velmi vhodné pokud se někomu nedaří.. mají nastepenou kyselinu listovou, kterou půlka populace neumí štěpit. Aby žena otěhotněla je velice důležité jí brát. Potraviny by sice měly všechny potřeby těla pokryt, ale třeba zrovna já nejsem jedlík a nenacpu do sebe denně brokolici, špenát atd. Pomáhá sestavit DNA plodu již od začátku a kazdymu kdo prodělá potrat, biochemko atd je obzvlášť doporučována. Já brala Femibion 7 měsíců před a lepsi vlasy, nehty jsem nikdy neměla😉 Tak jsem si říkala, ty 300.-/měsíc mě nezabije a ještě dělám něco pro sebe...
Jinak jsem si nechala v rámci IVF dělat všechny testy a zrovna já klasickou neumím štěpit.

puhelin
20. led 2020

Pila jsem kontryhel, jedla jsem listovku. Femibion beru jako marketing. Gynex si myslim, ze mi nepomohl.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru