Krátký děložní čípek a bolest při sexu během těhotenství

barabbb
25. lis 2014

Zdravím všechny těhulky 🙂 Chtěla bych se zeptat zda někod nemáte podobnou zkušenost.
Jsem teď ve 12tt ale je pravda že tento problém mám už pár týdnů (s doktorem sem o tom zatím nemluvila), všude se píše jak sex v těhotenství není problém, ale já mám od té doby strašně nízko položený děložní čípek a při sexu cítím bolest, jakoby se to tam,,zmenšilo,, nemáte s tím někdo zkušenost? Jestli to nic není, nebo to je něčeho příznak? K doktorovi mám jít až cca za 14 dní tak nechci plašit zbytečně. Děkuju za názory 🙂 B

anisek0
25. lis 2014

Tak já myslím že všem to příjemné není a i dr. by ti řekl že to nemáš dělat když je ti to nepřijemné... jen si říkám když ti dr. řekl že máš krátky čípek nezakázal ti sex?... já to měla u dcery ve 14tt a zakázal mi sex, za 3týdny už to bylo dobrý .

pulpk
15. pro 2014

@barabbb Ahoj, mě to přijde, že to mam taky a je to znát třeba když mám nohy nahoře, něbo ze zadu. S doktorem jsem to neřešila, protože doufám, že to samo přejde. Mam stejně nevolnosti, tak na sex nemam pomyšlení.. Tak dej vědět, jak to u tebe probíhá, snad nás to v nejbližší době přejde 🙂

maky_s
15. pro 2014

@barabbb já mám stejný problém.jak kdyby se uvnitř vše změnilo.sexujem málo,mám obavy.s doktorem jsem to taky neprobírala.jdu za týden na velký utz,tak uvidím. Vždy ale když vidím mimčo na všechny dotazy zapomenu😊

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru