Krvácení v 7. týdnu těhotenství. Stává se to?

zuziik
8. čer 2007

Ahoj všechny maminky i nemaminky. Jsem v 7 týdnu těhotenství a doposud probíhalo vše v pořádku. Dnes jsem ale začala mít velice slabě zakrvacený výtok. Jsem z toho trochu vyděšená. Stává se to nebo to neni normnální. Děkuji za reakce.

lebakaj
30. pro 2016

@ivet001 Ani netušíš, jak ti rozumím. Dokud jsem nebyla těhotná, netušila jsem, jak moc to může člověka změnit. Věř, že pohoda, bylo to poslední, nač jsem myslela. V hlavě funguje všechno, jen ne zdravý rozum - aspoň já to tak měla 🙂
Držím palce a věř, že příroda ví, co dělá - zní to krutě, ale myslím to dobře...
Všechno dobře dopadne 🙂 Přeji hodně zdraví a pohody v následujících dnech

anndy25
11. led 2017

@lucinka58

Doufam že malé je v pořádku.
Mě se to stalo znovu v 10 týdnu. Proste jsem se ráno vzbudila a měla jsem pocit že jsem se příšerně spotila .Když jsem ale odkrývá peřinu byla jsem čeká od krve..až na břiše. Postel byla jako od řezníka.Vzbudila jsem Manžela ..lehce se osprchovala..dala vložku a vzhledem k tomu že krvácení bylo snesitelné v tu chvíli tak me manžel odvezl na pohotovost..meli jsme to cca 10 min.cesty.Kdyz mě ale vzali dovnitř jen jsem špinila a nechtělo věřit tomu co jsem měla doma.Total zničená postel.A obrovský šok a strach. Před mužem jsem se ale snažila působit klidně aby jsem ho zbytečně ještě víc nevydesila .. ona stačila ta krev.
Na pohotovosti mi řekli že je všechno v pořádku a opět ze to mohlo být u čehokoliv...že těch příčin muze byt stovky..ale malé že je ok.Videla jsem byt srdíčko i to jak povyrostlo tak jsem byla klidná.Řekli že to není nutné ale že můžu zůstat a ze mě pro jistotu hospitalizují.Ale stále opakovali že je všechno v pořádku a že to není nutné,ale že je to na mě. V podstatě řekli že mě tam nechtějí ale že když by se něco stalo je to na mě. Tak jsem se ještě jednou ujistila ze je všechno v pořádku nechali mne podepsat papír..v podstatě reverz a šla jsem domů se zprávou pro doktorku.Už podruhé se mi to stalo v neděli na advent ale tentokrát samovolně..nikoliv po sexu.
Teď jsem v 17.tydnu a čekám chlapečka.Krásně roste a jsme oba v pořádku.
Ale tedy toto už nechci nikdy víc.

lucinka58
11. led 2017

@anndy25 Naprosto tě chápu!!!! Mě když se to se synem spustilo v 10tt, tak jsem to pomalu odpískávala. Bylo to týden před vánocema - já ten den hrozně lítala, pekla cukroví, měla nějaký předváděcí akce a když jsem dorazila v šest domů, tak jsem ještě nestíhala dělat večeři a najednou pocit, že mám hrozně mokro v kalhotkách. tak koukám a celý rifle od krve, teklo mi to i po nohách..... Měli jsme jít na Vánoční večírek a místo toho jsme jeli na pohotovost. Díky bohu tenkrát taky řekli, že to může být cokoliv, ale že miminko je zdravé 🙂 Taková úleva - málem jsem výskala radostí 🙂 Už nikdy více tohle zažít. Teď mám sice výtoky, ale žádná krev - a postupně vysazuju Utrogestan. Taky mám někdy pocit mokra v kalhotkách a jsem vyděšená, ale všechno je v pořádku. Čekáme teď holčičku a je zdravá a krásně roste 🙂 Věřím, že i teď máme to nejhorší za sebou a že už se jen zbývá těšit na miminko 🙂 Přeju ať ti je jen a jen dobře a ať už tady máme léto a miminka v náručí 🙂

anndy25
11. led 2017

@lucinka58
Děkuji za reakci. Ano je to velký šok. A přesně tak..když jsem tam jela v duchu jsem se připravovala na nejhorší.Když jsem uviděla jak tluče srdíčko tekly mi slzy úlevou a strašnou radostí.
Těhotenství je opravdu NÁDHERNÁ záležitost...ale přesně jak říkáte..nemuzu se dočkat až budu mít malého v náručí.
K holčičce gratuluji a přeji už tu příjemnou část těhotenství bez podobných šoků . ❤

karolina3karol
2. únor 2017

Ahojky, také se vám svěřim. V 8 týdnu jsem slabě jednorázově zakrvacela, ihned jsem sla k doktorce, na ultrazvuku vse ok, ani pry nevidela v okolí plodu žádnou modrinu. Dostala jsem Ascorutin a dodržuji klidovy režim. Krev me již netrápí ale jen do te doby nez jdu na velkou, jakmile trochu zatlacim, krev se objeví opět jen jednorázově . Opět jsem sla k dr. Prý tam mam asi někde srazenina, ale v okoli mimi ji neviděla. Ted se asi budu bát chodi na wc. Co myslíte?

deli_lah
5. únor 2017

Ve ctvrtek jsem slabounce zakrvacela svetlou krvi, zadne cucky nic. Pres noc jen pri utreni a malicko flicky na vlozce, volala jsem na gyndu a bylo mi receno, ze si mam koupit ascorutin. No poctive ho beru ale sem tam jeste po utreni trosku ruzova je (od vcerejsiho vecera do rana vubec nic, rano uz ale zas sem tam po utreni), akorat me to stresuje a nevim co cekat a co si myslet ☹

lebakaj
6. únor 2017

@deli_lah No nejlepší je nemyslet si nic. Nemusí to znamenat vůbec nic a taky může... Já jsem během těhotenství trochu zašpinila, za dva dny šla na kontrolu a už bylo stejně týden pozdě. Moje kamarádka do třetího měsíce krvácela 3x a už je v 5. měsíci... Kdy jdeš na další kontrolu? Já bych zašla na kontrolu dřív. Lepší jít k doktorovi zbytečně než pozdě

bezkyneevicka
6. únor 2017

ahoj, já krvácela bez zjištění příčiny už od 5tt a teď v 11tt jsem se teprve trošku uklidnila. beru utrogestan. příští týden jdu na kontrolu tak snad bude vše v pohodě, ale ne vždy to je potrat.

lusiana777
12. únor 2017

Ahoj holky, tak po dvouletém snažení jsem měla radost, že na několika testech //. Naposled v patek. Ale včera večer (6+1), bolesti jako při MS a krvácení ☹ Na první screening jsem objednáná na středu 15.2.. Zítra ráno si udělám poslední test co tu mám a zavolám dr. Ale čekám nejhorší, že mimí odešlo s MS a na testu už bude jen /. Už mě opouští jakýkoliv chuť se vůbec o něco snažit ☹

lebakaj
13. únor 2017

@lusiana777 Naděje umírá poslední. Věř, že je vše v pořádku... Chápu, že je to těžké, ale nevzdávej se

machyxs
13. únor 2017

@lusiana777 Nevzdávej to! Budu držet palce 🙂 Ja v tu dobu taky trochu zakrvácela, dr. nasadil Utroš a mimi se udrželo. I to pobolívání břicha jsem měla. Tak ať to vyjde!

kokoska321
13. únor 2017

Holky, jsem v 6+2tt. Poslední tři dny špiním, začalo to vlastně poprvé, když jsem šla na wc a více zatlačila.. Pár kapek čiré krve. Od té doby špinění. Dnes i malinké cucky. Snad je to jen tím, že jsou sliznice více prokrvené. Přece by to nemohlo způsobit něco horšího?!

Ve středu jdu k doktorovi, tak uvidím. Každopádně práškům "na udržení těhotenství" prostě nevěřím. Spíš je to jen placebo pro maminky. No, bude to jak to má být.

fallingstars
13. únor 2017

@kokoska321 Nemyslím si, že zatlačení na WC by to způsobilo, spíš se dostalo ven to, co tam bylo z jiného důvodu...osobně bych šla k doktorovi.

lusiana777
13. únor 2017

@lebakaj Ráda bych, ale naděje zemřela, TT dnes již negativní a dr. mi kontrolu rovnou zrušila a posunula na další týden, až MS skončí.. Asi si zas nechám napsat clostík, aby vůbec ovulka byla, ale tím to už pro mě na nějaký čas končí, nebudu nic řešit, počítat, ani se o nic snažit, buď to přijde a nebo prostě ne, ale teď to trošku vzdávám..

lusiana777
13. únor 2017

@machyxs Děkuji za podporu, ale bohužel to nevyšlo ☹

adelabariova
13. únor 2017

Ahoj, chtěla jsem se zeptat jaké máte zkušenosti se slabším i silnějším krvácením v ranném těhotenství. S přítelem jsme zadělali na miminko před dvěmi týdny a už od třetího dne jsem měla příznaky, bolest a oteklá prsa, bolest v podbřišku, ranní nevolnost, únava... Pátý den jsem začala špinit, ale další den jsem začala silněji krvácet na další tři dny. V tomto průběhu jsme měli s přítelem pohlavní styk a já krvácela dost silně, netrvalo to ani jeden den a už ani nešpiním. U gynekologa jsem zatím nebyla, ale mám obavy. Děkuji za odpověď.

kokoska321
13. únor 2017

@adelabariova a těhotenský test ti vyšel pozitivně? Většinou to během 2-3 týdnů na testů ještě nepoznáš.

adelabariova
13. únor 2017

@kokoska321 Dělala jsem si test včera ráno a dneska ráno druhý a oba byly pozitivní.

machyxs
13. únor 2017

@lusiana777 To mě mrzí. Třeba "vzdání se" ve smyslu, že to na čas zkusíš "pustit z hlavy" trochu pomůže ti se uvolnit. Zkus si třeba najít nějaký nový koníček, sport nebo tak a radovat se ze života. Vím, že takové rady jsou trochu hloupé... no přeji ti vše dobré, ať se brzo zadaří 😉

lebakaj
14. únor 2017

@lusiana777 Moc mě to mrzí... Moc... Každá rada je teď chytrá a snadná... Drž se a teď se na to opravdu zkus "vykašlat" a uvidíš. Odpočiň si a uvidíš, všechno dobře dopadne 🙂

lebakaj
14. únor 2017

@adelabariova Může to být jen z toho, jak se roztahuje děloha a taky to může být něco úplně jiného. Každá z nás měla téměř jiné příznaky, důvody a důsledky krvácení. K doktorovi si zavolej. Jsou zvyklí na časté řešení s těhulkami. Pozve Tě na vyšetření a budeš vědět... Lepší, vědět, na čem jsi, než se trápit a lovit v těch článkách tady, který mě akorát vybláznily. Držím palce

milsmi
11. bře 2017

Ahoj holky. Mohu se zeptat, krvácela jste některá po vaginalním vyšetření v 1.trimestru? Myslím tím ne špinění ale krvácení? Děkuji za odpověď🙂

kokoska321
11. bře 2017

@milsmi ahojky,ja bohuzel ano, sla jsem k doktorovi se spinenim a po vysetreni jsem zacala krvacet.. Spise se uvolnilo to, co tam uz bylo..nevim. Nasledujici den zacaly bolesti a krvaceni neustalo.. Bohuzel to nevyslo. Toto je hodne individualni, tezko rict, jestli muze mit vysetreni opravdu tento vliv.

milsmi
11. bře 2017

Mě se stalo úplně to samé, šla jsem tam se špiněním a doma krvácení, opravdu hodně, ale naráz a uz ten den večer ustalo a uz se nevrátilo. Podruhé už ani ne zavolali doktorku jen mi řekli že to může být z vyšetření. Zatím nevím na čem jsem, ke své Mudr jdu až v týdnu.

kokoska321
13. bře 2017

@milsmi přeji hodně štěstí 🙂 Pokud krvácení ustalo a nevyšly z tebe "cucky", tak to bude určitě ok 🙂

lenka080
13. bře 2017

Neboj ja v prvnim tehu krvacela v 7tt, v 10tt a ve 13tt. To uz mi pak dr napsala neschopenku.ale dopadlo to dobre 🙂

lenka080
13. bře 2017

@anndy25 presne.me se to stalo v tom 7tydnu.jasne cervena krev.ja uz se smirovala s nejhorsim.jeli jsme na pohotovost.nez jsme tam dojeli tak to upllne prestalo krvacet.koukali tam na me jak na blaza ze si to vymyslim a ze jsem hysterka 😀. Na vlozce kapicka.miminko v poradku.srdicko tlouklo.taky mi nabizeli udajne zbytecnou hospitalizaci a nechali podepsat reverz.pak se mi to stalo jeste v 10 a 13 tydnu to uz jsem tak nepanikarila 🙂

milsmi
13. bře 2017

Tak plod to ustál,i když to vypadalo hrozivě. Následkem je ale hematom cca 3 cm, takže můžu jen doufat, že se vstřebá 🙂 dekuju za odpovědi🙂

sokolik10
16. bře 2017

@lusiana777 Ahoj, to je asi noční můra nás všech a čekáme, až konečně přejde ten kritický 1.trimestr. Moc mě to mrzí, člověk se těší. A takové ty řeči, hlavně se nestresovat... no to jsou rady 😠 V mém okolí takto potratila polovina těhulek. Mě od začátku pobolívá bříško jak před MS a teď 3 den špiním, ale dr.našla hematom, v pondělí jdu na kontrolu. Zkus Inofolic. Mám PCO, dr. mi ho doporučila, beru ho i teď na udržení a dobrý vývoj plodu. A povedlo se mi s ním otěhotnět hned po měsíci užívání. Je volně prodejný. A na netu jsou na něj taky dobré ohlasy, i když samozřejmě každý reaguje jinak. A držím palce, ať se brzy povede zadaří a přání se Ti splní.

luscinnia
16. bře 2017

Krvácela jsem a špinila občasmo od 8. do 18. týdne. Jednou mě na noc i hospitalizovali, ale stejně na mě jen čučeli. Nic moc se dělat nedá. Příčinou byl hematom. Dcera bude mít teď už dva roky. Ale byl to velký stres.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru