Lednovky 2024. Je týden v pořádku?

petta1
19. kvě 2023

Ahoj holky podle ultrazvuku jsem v 6 týdnu o týden dřív než od ms.. Měla jste to taky nikdo.. Mám sice nízko děložní hrdlo protože jsem pod dvou cisařech ale mimčo je naštěstí vysoko od jizvy tak mě doktorka uklidnovala že je to všechno v pořádku a kdy jste měli srdíčko..

chybadel
19. kvě 2023

@petta1 byla jsem včera a dle utz a MS se to liší o 1 den starší a 6+5 už bylo srdíčko… když jsem byla o týden dřív 5+4 tak ještě vidět nebylo 🙂

lucajde
28. kvě 2023

Lišit se to může až o 14dní. Srdíčko bylo v 6+6tt

hancakrat
30. kvě 2023

@petta1 ano vývoj může být posunutý ale hlavně že je vše v pořádku. Já holky jdu na první ultrazvuk 1.6. a to bych měla podle všeho začínat sedmi měsíc ale uvidíme co mi řekne doktor a jestli bude vše ok pevně doufám že ano.

chybadel
30. kvě 2023

@hancakrat 7. Měsíc a první kontrola? Asi 7.tt ne?

petta1
autor
30. kvě 2023

@hancakrat no ale minule už tam byla i srdeční akce říkala doktorka že je to normální že jsem měla jen dyl ovulaci asi tak..

hancakrat
31. kvě 2023

@chybadel - 7tt

hancakrat
31. kvě 2023

@hancakrat oprava zítra bych měla začít 7 týden

petta1
autor
3. čer 2023

Holky prosim poraďte když jsem byla u doktorky tak jsem byla v 6 týdnu a týden později už 7 +1 a srdeční akce a dneska jsem trošku zaspinila tak jsem letěla na pohotovost a tak mi rekli že už srdeční akce není a že to odpovídá na týden 6+3 a že půjdu asi na revizi.

linusha
4. čer 2023

@petta1 určitě bych zašla ke své Dr co na to ona. A pokud se vývoj plodu zastavil tak bych s revizí počkala zda se nerozjede samovolný potrat. Mě tlačili do revize když se vývoj plodu zastavil, nakonec s Dr jsme se domluvili že počkáme 3 dny a potrat se rozjel sám což v nemocnici nikdo nečekal.

petta1
autor
4. čer 2023

@linusha ale já to pořád nechápu na minulý kontrole vše v pořádku a na pohotovosti tohle.

petta1
autor
5. čer 2023

Holky je to špatný asi zamkle těhotenství mimčo tam pořád je ale je furt menší a menší a srdeční akce byla ale už není mám se rozhodnout buď revize nebo pockat jestli se rozjede potrat já nevím co se stalo..

petta1
autor
5. čer 2023

Už se to rozjíždí od soboty špinění a dneska i krvácení a od včerejška bolesti břicha

petta1
autor
5. čer 2023

Holky tak mě doktorka ukecala že pokud chceme mimčo tak že mám jít na zákrok že riskuju pokud bych potratila doma tak bych riskovala že bych mohla chytnout infekci a že to může trvat dlouho

lucajde
5. čer 2023

@petta1 Ahoj je mi líto co se ti stalo, taky jsem si tím prošla kdysi.
Nicméně jsem to nechala na přírodě a stalo se to doma. Žádnou infekci jsem nechytla. Až to všechno odeznělo ,tak jsem šla na kontrolní ultrazvuk kde doktor potvrdil, že Děloha je prázdná.
Být tebou nechala bych to taky na přírodě myslím, že je lepší když se s tím tělo vypořádá samo. A snažit se můžete hned když to odejde …Říká se že je pohnojeno🍀🍀🍀

Pokud se rozhodneš ,že to necháš na přírodě ,tak jenom ať nejsi sama doma ať s tebou je třeba chlap, protože když přijde menstruace ,tak potom jsou velké křeče a není dobré aby žena zůstávala sama bez dozoru, kdyby se ti udělalo špatně třeba..

Držím pěsti🍀❤️

petta1
autor
5. čer 2023

@lucajde já nevím já si našla novou doktorku ale ona mě zbytečně straší a poslala mě rovnou na zákrok ale já ráno měla takový bolesti břicha že možná je lepší ten zákrok každopádně od července můžu změnit doktorku a taky že to udělám.

petta1
autor
7. čer 2023

Holky tak mám po zákroku ale kdyby to odešlo samo tak bych se doma asi zbláznila jaké jsem měla bolesti břicha a doktorka v nemocnici mi řekla v nemocnici že se můžeme pokoušet o miminko po 6 nedělí tak mi prosím poraďte už můžu mít ten čaj kontryhel A nebo nějaké vitamíny aby se nám to povedlo co nejdřív..

lucajde
7. čer 2023

@petta1 Kontryhel nevím ,ale vitamíny brát můžeš 🍀🍀🍀 držím palečky❤️

linusha
18. čer 2023

@petta1 to mě moc mrzí. Já potratila 2* doma a bez infekce. Mě naopak v nemocnici řekli že je lepší když se s tím popere tělo samo že se pak můžeme po první ms pokoušet. U Dr to pak jen bylo zkontrolované že je vše ok.

petta1
autor
18. čer 2023

@linusha každý doktor tak jiný názor

petta1
autor
18. čer 2023

@linusha já sem se vrátila ke své bejvale doktorce a řekla mi jednu nebo dvě menstruace a pak můžeme pocit a dala mi prášky duphaston.

linusha
19. čer 2023

@petta1 tak snad lék zabere. Já jsem po potratech Dr. vyměnila, nový Dr. Mě poslal na spoustu vyšetření a díky tomu mi přišli na celiakii, tak už 2 roky striktně dodržuji dietu. A už po potratech mi bylo řečeno že s novým těhotenstvim budu od začátku ředit krev léky a budu mit utrogestan.

petta1
autor
19. čer 2023

@linusha no tak já jsem zase dostala duphaston je to podobný ačkoliv jsem potratila a měla zamkle těhotenství a chvíli jsem chodila k jiné doktorce a ta mi vůbec nepomohla a tak jsem se vrátila k doktorce co jsem driv chodila a už mě vysetrila po revizi a jsem v pořádku a hned mi napsala prášky říkala počkejte jednu dvě menstruace a hned jak mi vyjde test tt tak hned volat a přijít.

petta1
autor
19. čer 2023

@linusha a ted se snažíte s přítelem o miminko

linusha
20. čer 2023

@petta1 tak snad vám to vyjde. Co se týče vaší otázky, nezlobte se ale nic vám do toho není. Pro mne i manžela je toto téma soukromé (když probíhali potraty nevěděli to ani lidi z blízké rodiny či nejlepší kamarádka). A rozhodně takovéto informace nechceme říkat komukoliv jak na tom jsme či nejsme. Až budu chtít cokoliv sdílet tak to sdílet budu. Děkuji za pochopení 🙂

petta1
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru