Lze chodit na utz častěji jak 1x / měsíc?

ruzicka06
13. srp 2018

Ahojky. Pokud vím, tak většinou se chodí na kontroly v těhu cca 1 x / měsíc a pokaždé by měl dr. dělat utz ne? Máte některá zkušenosti ale s tím, že jste třeba chodily častěji na vlastní žádost (např. každých 14 dní) z důvodu, že jste chtěli mít ten utz častěji? Pokud ano, platili jste si pak za ten utz? Chtěla bych chodit častěji právě než jen 1x / měsíc. Díky moc za vaše zkušenosti!

vendelinka08
14. srp 2018

@ruzicka06 řídit se knihami úplně nejde... protože přece jen každá máme to těhotenství jiné a i porod, člověk se na něj může připravovat a pak je stejně vše jinak.... to je jasné.... nemyslím si, že se tady strhlo bůhvíco... spíše je vidět, že na to každá máme jiný názor a vnímáme to jinak.... takže pokud se budeš cítit lépe, tak to udělej podle svého.... nikdo ani neříká, že bys chtěla mimču ublížit, to tady přece nechceme žádná...

keksikova1
14. srp 2018

@meesha no právě, je to populární článek. Nikde jsem neřekla, že utz je vhodný pro zábavu, nevyskakuj, když sis nepřečetla jediný můj komentář.

ruzicka06
autor
14. srp 2018

@vendelinka08 Tak teď s Tebou souhlasím!! Každé těhu je jiné a nic najde dopředu načíst, to máš pravdu. Tím pádem ale nechápu, proč se třeba někdo řídí tím, že si na netu najde nějaký článek, upne se na něj a hned rozhlašuje, že to, co se v něm dočetl, je pravda. Jo taky čtu různý články, ale rozhodně je pro mě víc důležitý to, co mi poradí můj dr., kterýmu důvěřuji. Kdybych se měla řídit tím, co si kde přečtu, tak bych se musela z toho p....tedy můj názor 🙂

andelka
14. srp 2018

@vendelinka08 tak já teď zrovna utz co 14 dní mám. Doktor mi to sám nabídl,ať jsem klidnější.

jednaholkaa
14. srp 2018

@ruzicka06 Jojo, ja taky nerikam nebrat leky kvuli vedlejsim ucinkum, ale je treba mit dobry duvod (zdravotni) aby to stalo za to. Jako napriklad v pripade
@bartakova_veronika ... Tak to je jasny. To je v zajmu ditete. V zacatcich tehotenstvi utz pro dite zadny benefit nema..
Samozrejme je to hodne o tom, jak clovek veri svemu doktorovi, ale hlavne klasicke medicine vubec. Ja myslim, ze ma svoje limity, a sama jsem se presvedcila, ze se muze mylit 🙂

ruzicka06
autor
14. srp 2018

@jednaholkaa Však ano. Ale jak píšeš, je to hodně i o důvěře svýmu dr. A já vím, že ta moje mi vždy poradila dobře.

petra357
14. srp 2018

1

haniplanetka
25. srp 2018

Mně po potratu pomohlo proti právě té nejistotě Angelsounds, poslouchala jsem srdíčko miminka a to mě uklidnovalo.

bartakova_veronika
26. srp 2018

@jednaholkaa to ano, ale i než se zjistila nějaká příčina, kdy malou kontrolovali co den na záznamu a 2x do týdne na ultrazvuku tak jsem jich i tak měla dost ... vlastně při každé návštěvě a nijak mi to nepřišlo divné ani špatné .. byla jsem ráda a vždy jsem se na ultrazvuk těšila 🙂 je pravda, že ty v porodnici už jsem bohužel moc neviděla .. spíš se soutředili na průchodnost pupečníkem atd a monitor měl lékař nasměřovaný na sebe, ale trochu jsem tam dokázala nahlížet abych věděla zda je opravdu vše OK ... naštěstí to dobře dopadlo, ale nemuselo ☹

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru