Menstruace a těhotenství. Může to být?

26. únor 2020

Byla bych ráda, kdyby se tu našel mezi vámi někdo, kdo si zažil něco stejného / podobného jako já.
Poslední MS jsem měla 14.1. na testech mám dálnici, hcg začalo na jednotce 168, druhý den 240 a za týden na 2400j. na utz doktorka viděla jen tečku, říkala, že je to podle ní těhotenství v začátku to jsem měla to hcg 240j. včera jsem měla silné křeče, které vystřelovaly z konečníku do břicha a začala jsem krvácet. Jeli jsme v noci na pohotovost, kde mi pan doktor řekl, že mám v děloze dutinku 12,5×4 mm a hcg 2400j a že to krvácení vypadá na menstruační krvácení.
Ptala jsem se ho, jestli se teda jedná o biochemické těhotenství… na to mi odpověděl, že se to říct nedá, že to může být a nemusí… krvácím stále tak jako v MS…i MS bolesti mám… Zítra jdu na kontrolu…
Myslíte, že by se plod mohl udržet???

Omlouvám se za anonym, ale je to pro mě citlivé a bolestivé téma…

Děkuji

sangina
26. únor 2020

Ahojky...moc mne to mrzí,ale obávám se ,že o maličké přijdete....i když zázraky se dějí...

slayc
26. únor 2020

jsou zeny, ktere v tehotenstvi menstruaci normalne maji... drzim palce

amazonkajanik
26. únor 2020

Hele,už jsem to tu dřív psala. Teta bývala dost obézní. Měla normálně ms a jednou šla k lékaři,že má fakt divné a silné bolesti. Prohlédl jí a oznámil, že rodí 😂 to už měla dvě děti. Takže se před 40lety neplánovaně narodil bratranec Petr 😂😂😂 takže nic nemusí být ztraceno,u biochemického by hcg takhle nerostlo

imzuzicek1989
26. únor 2020

Ahooooj, ja mela otehotnela 15.11., a v prosinci jsem mela menatruaci uplne stejne jak jsem ji mit mela. Proto jsem se o tohu dozvedela o hoodne pozdeji. Budu na Tebe zitra myslet.

autor
26. únor 2020

@sangina snad

autor
26. únor 2020

@imzuzicek1989 Já mám právě velké zpoždění. Četla jsem, že krvácení občas bývá, ale děsím mě ty MS bolesti.... Děkuji za podporu!!🙏

autor
26. únor 2020

@amazonkajanik no vidíš...jaký zázrak v ní rostl a ona to nevěděla. Je pravda, že Dr. se divil takovému nárůstu hcg.... ale ono teď už může rychle klesat pokud ta malá fazolka odchází s MS... každopádně děkuji za reakci.... a budu doufat, že to bude v pořádku.

autor
26. únor 2020

@slayc to je pravda, ale říkám si...co ty bolesti ? ☹

amazonkajanik
26. únor 2020

Bude,věř v to! Já měla před lety zpočátku jen růžový výtok,pak krev a do toho se přidaly bolesti,až se mi podlamovala kolena. Jako by mi někdo vrazil lžíci do podbřišku a třísla(menstruacni bolesti mám normálně křížové). Chodila jsem týden do práce,od mudr papír pro rzt,kdyby to se mnou seklo a po týdnu v 7tt se ukázalo, že srdce přestalo tlouct,do týdne jsem šla na kyretaz.

autor
26. únor 2020

Tak to já až takové velké bolesti nemám.....už jsem si toto jednou zažila, kdy přišla jen MS a byl konec....ale tolik mě to nebolelo jako teď a v té době jsem na HCG vůbec nebyla..... při čtení tvého příspěvku jsem se usmívala s nadějí, ale konec mě zarazil....to je mi líto, že sis něčím takovým prošla.... teď už miminko máš?

meronym
26. únor 2020

Moje sestra mela 2x menstruaci v dobe tehotenstvi. Nadeje zde porad je. Drzim palce.

autor
26. únor 2020

@meronym děkuji za tvůj povzbuzující příspěvek. Už jsem si to jednou zažila, ale bylo to hodně na začátku. Teď už jsem si říkala, že konečně a najednou tito. Nejvíc mě děsí bolesti. Krev je čistá bez srazenin. Snad se stane zázrak 🙏🙏🙏

alilali
26. únor 2020

Myslím, že by se malé udržet mohlo. S krvácením ti tady poradily ostatní, já se vyjádřim k těm MS bolestem - jsem v 34tt a tyto bolesti mám od úplného zacatku téměř pořád. Tak nezoufej a dej zítra vědět jak to dopadlo ♥️

mravenecekmaly
26. únor 2020

Otěhotněla jsem a další den dostala měsíčky, mám skoro ročního kloučka🙂 hodně štěstí ❤🙏

autor
26. únor 2020

Moc děkuji, škoda, že jsem tyto slova nečetla ráno. Dnes jsem měla hrozný den...to čekání na zítřejší KO je hrozné..... tolik slz...ale stále si dávám naději... děkuji vám za podporu 🙏

autor
27. únor 2020

Tak nastupuji do nemocnici na revizi....bohužel to nevyšlo...díky za podporu

jironymou
Autor odpověď smazal
Zobraz
prezdivka
27. únor 2020

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru