Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Menstruace v 1. trimestru

jasmin678
25. bře 2018

Ahoj holky, jsem ve 4 tydnu tehotenstvi a pred 4 dny jsem mela menstruovat, menstruace nepřišla, tak jsem se radovala, ze je vse jak ma byt a vse je ok. Ovsem dnes jsem se vzbudila a krvacim. Celkem dost, mrev je site cervena bez jakykoliv hrudku apod. 3. dubna mám jít m lékaři na prohlídku. Mám se obávat? jsem z toho strasne spatna. Dekuji za jakekoliv nazory!

kaculik007
25. bře 2018

Ahoj, dojela bych na gynekologickou pohotovost. Nemusí to krvácení nic znamenat a budeš aspoň v klidu. Ale asi bych si s sebou zbalila tašku kdyby si tě tam třeba nechali na pozorování. Určitě to nic není, ale radši bych jela a na nic nečekala.

hvezdicka18
25. bře 2018

Ahoj, doporučuju taky gyn. pohotovost. Minulý týden jsem na tom byla dost podobně jako ty. Akorát že jsem byla 5+2 a těhotenství jsem měla potvrzené z krve (kvůli IVF). Začala jsem dost krvácet (vyloženě červená, potom i s "kusy" hlenu nebo sliznice). Naštěstí je to zatím OK...

market119
25. bře 2018

Ahojki pro klid si zajed k doktorovi. Já sem menstruovala taky ze začátku přišli sme na to až v 5tt, teta menstruovala 3 měsíce až pak zjistila že je těhotná. . Držím pěsti ať je to ok

priefi
25. bře 2018

@jasmin678 muze to byt cysta, hematom, precitlively a prekrveny cipek, prasknuta zilka, zbytkova ms, anebo bohuzel cistici ms. Pokud to je cistici ms, poznas to tak,.ze se drive nebo pozdeji rozjede v plne parade a bude bolestiva. Drzim pesti, aby to cistici ms nebyla. Zajed na pohotovost, tam Ti reknou vice.

kockakacka
25. bře 2018

Jed na pohotovost a hned! Me se to stalo v 7 s 8 tydnu hned dvakrat a hned dvakrat jsem si polezela v nemocnici na kapackach. Ted jsem 18tt 🙂

jasmin678
autor
27. bře 2018

holky, tak krvaceni trvalo jen den a deuhy den jen dopoledne... tak jsem si dnes udelala rano test a vysel pozitivni! myslite, ze se uz muzu radovat?

mamina1995
27. bře 2018

@jasmin678 To je sice fakn, ale muze jit o hematom atd a nebo taky o nic. Mela jsi tam zajet..

priefi
27. bře 2018

@jasmin678 zajdi si k dr., ja mela pozitovni tt i pri cistici ms. Tt je zpetne info o tehu. Z placenty se tvori hcg, ktere mas v krvi, v ledvinach se filtruje krev a tvori moc a diky tomu najdes pozitivni test, kdyby se neco delo podle testu to nemas sanci poznat, aspon ne hned. Pozna to predem jen dr.na utz. Ja jsem parkrat zaspinila, pak nic, pak zase trosku zaspinila, pak den nic a pak luch krev a pak zase nic a pak bolesti v podbrisku a zacala ms.

snahnah
27. bře 2018

Radši zajít co nejdřív k doktorovi. I když moje ségra zjistila, že je těhotná až někdy v 5.měsíci. Do té doby MS normálně měla 😀 A strejda se prý dle MS narodil babičce o měsíc dřív...měl 4,5 kg.

nat
27. bře 2018

@jasmin678 neznamena,ze kdyz stale mate poz.test,ze se tehu udrzelo.Muze to byt i hcg zbyle ktere jen tak nezmizi.Nepreju nic spatneho,jen pisi co to muze byt.Drzim palce 😉

Sem začni psát odpověď...

Odešli