Miminko v břiše roste pomalu, co mám jíst?

profiss
3. říj 2014

Miminko v břiše pomalu roste, co mám jíst, aby se rychleji vyvíjel ?

terinda
3. říj 2014

To je vtip? 😅

Jestli ne, tak odpověď je: jez normálně 😉

ivular
3. říj 2014

@profiss To jídlem neovlivníš. Minimálně ne takto v počátcích těhotenství. Jestli je plod malý, jako první se nebízí, že jsi otěhotněla později než uprostřed cyklu. A taktéž platí, že právě v počátcích těhu se plod vyvíjí velice skokově.

verushe20
3. říj 2014

Jídlo na velikost plodu nemá žádný vliv, je to dane především genetikou

sounicka
3. říj 2014

No to buď ráda, pokud je zdravý, tak lepší než porodit čtyřkiláče. Jinak asi kyselinu listovou nebo nějaké takové vitaminy, ale brala bych to opravdu jen na začátku.

luccy.luccy
3. říj 2014

@profiss já jsem jedla úplně normálně, první dítě mělo 4050 g a druhý 4540 g. 😀 ale pokud je menší, tak kyselinu listovou nebo těhotenský vitamíny, myslím mamavit, to mě doktorka po prvním velkým miminku zakázala, takže u tebe by to mohlo fungovat. Já nic nebrala a přesto jsem měla velký miminka, takže opačný "problém." Jídlem to ale neovlivníš, spíš ty vitamíny. 😉 Pokud je to ale v normě, tak bych to neřešila. 🙂

ija1
3. říj 2014

jidlem to neovlivnis, maximalne muzes doplnit vitaminy napr femibionem........
ja jsem u prvni jedla vitaminy - mamavit do 18tt pak jsem je zacla zvracet........a porodni vaha 3340g
u druhe jsem jedla femibion do 38tt a porodni vaha 3240g

hanivasi
3. říj 2014

@profiss ten můj maličkej na začátku taky pomaleji rostl. Každý prostě nemůže růst dle tabulek. Ale pak to dohnal. Narodil se s 3,87kg. Takže nelam hlavu, vše má svůj čas.

laguse
5. říj 2014

Hele, já bych spíš potřebovala vědět, jak jíst, aby rostlo míň 🙂 jsem v 7 týdnu a má 17 mm a doktor se divil, jak je to velký ☹ roste mi dinosaurus.

abalajda
5. říj 2014

Tak pokud si dobre pamatuju,tak mi můj gynekolog rikal,že to co jim nemá na velikost plodů žádný vliv,když jsem mu rekla,že jim kyselinu listovou,tak mi řekl,že ta je dobra na úplném začátku těhotenství do cca tři měsíců,pak taky nemá vliv,vliv má pak pouze na rychlejší tloustnutí matky... Mamavit a podobně vitamíny mi doporučil,pokud nejim pestrou stravu....

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru