Motání hlavy, pocit na omdlení až omdlení v 8tt

monkapa
12. led 2014

Jsem v 8 tt a pořád mě to trápí...

fykyska
12. led 2014

Nízky tlak - dát si sladké než vstaneš ráno z postele, zybtečně nedělat namáhavé věci chodit pomalu v klidu a mít při sobě vždy aspoň kostku cukru a zjistit jaký máš tlak v běžném stavu a ve stavech kdy se ti dělá zle..Nahlásít to lékaři aby tě zkontroloval.. Takováhle ouzkost bývá na začátku těhu běžná a někdy sama vymizí pokud ne měla bys na sebe dát pozor a lékař by to měl vědět...

radushka1
12. led 2014

Nízký tlak a únava.

baraka1
13. led 2014

Měla jsem to na začátku podobně. Mám nízký tlak a jsem zvyklá pít kafe, ale když jsem zjistila, že jsem těhotná tak jsem ho vysadila i se zeleným a černým čajem. Nech se zkontrolovat od doktora. Já se třeba ke kávě a čaji vrátila, jen jsem to omezila. Únava se u mě přidala asi až trochu později.
PS - a později mi nedělali dobře vyšší dávky magnezia.

anetahozakova1
13. led 2014

To mám také, mám nízký tlak a jsem chudokrevná, ať ti udělá krevní obraz kolik máš krvinek... Já jdu díky tomu příští měsíc na rizik. ale sama jsem si o to požádala.... 🙂 Chce to hodně pít, jíst sladký a mít dostatek železa a hlavně odpočívat.... 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru