Návaly horka a motání hlavy v 1. trimestru těhotenství

lenca_hr
27. kvě 2016

Ahoj holky..chci se zeptat...jsem v 9tt a dnes jsem měla hrozné návaly horka, motala se mi hlava a nebylo mi vůbec dobře, a to všechno z ničeho nic..vařila jsem si čaj a najednou tohle, musela jsem si jít okamžitě lehnout. Měla jsem přesně takový stav jako mívám když mi berou větší dávku krve.
Nevíte některá co by to mohlo? Jestli se mám obávat, nebo jestli je to normální? Nikdy předtím jsem nic podobného neměla, ani na začátku těhotenství, žádné zvracení ani nevolnost, kdybych si neudělala test tak doteď ani nevím že jsem těhotná.
Předem moc děkuju za rady a nápady co s tím 🙂

drakenn
27. kvě 2016

Můžeš mít nižší tlak.

andreaandrejka
27. kvě 2016

To bude nižší tlak. Je to normální.

lenca_hr
autor
27. kvě 2016

@andreaandrejka Dobře, děkuji 🙂 Jen jsem se lekla 🙂

barca35
21. čer 2016

Lenco, tohle mam pořád. .už 4 týdny trpim jak pes😕a módlím se kdy to přejde.Zatím se to jen stupňuje 😯😯

simi1510
28. srp 2016

dle ultrazvuku jsem v 5. týdnu, jinak už nějaký 7+1 a momentálně mám pocit že mi hoří obličej... jaký mám nával vedra 😀

lenca_hr
autor
30. srp 2016

@barca35
Tak to tě lituji :( Mě už to tedy naštěstí přestalo...jsem ve 22 týdnu a počítám že se to ještě vrátí :/

lenca_hr
autor
30. srp 2016

@simi1510
Tak z toho vedra se ani nedivím :D To já mám většinou břichabol a průjem :D ale hlava a návaly to občas odnesou taky :D 🙂

lajla
3. zář 2016

Ano je to normální...lehnout nohy nahoru, nebo stočit do klubíčka... hlavně vzduch
Muzou za to i změny počasí...i netěhotné toto mívají😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru